Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit ér az a vedőspray,...

Mennyit ér az a vedőspray, amit a Deichmann-ban mindig felajánljanak, hogy a cipőnkre fújnak?

Figyelt kérdés
1000 Ft körül van, nem tudom, hogy megéri-e, ér-e valamit. Most elsősorban arra gondolok, amivel ott kezelik pár másodperc alatt egy gépben a cipőt, de azt is elmondhatjátok, hogy külön a fújós flakonos spray-ről mi a véleményetek (amit hazaviszel).

2021. dec. 1. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A semminél többet, egy rendes ápolásnál kevesebbet.
2021. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sima impregnálás, a kasszánál a cucc kb. ugyanazt csinálja, mintha falkonosból fújnál rá. Halottnak a csók mindkettő.
2021. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

En kertem, az en nem vizallo futocipom (1 honapja vettem es esoben is hordtam sokat) meg nem azott be. Szoval valamit er szerintem.


Szerintem annyira nem halottnak a csok az impregnalas alapvetoen, nekem otthon is van, szoktam hasznalni, szeretem. Nem tudom, hogy emiatt vagy epp mas miatt, de viszonylag sokaig szoktam hordani a cipoket. Elvileg segit megnovelni az “elettartamukat” is, nehezebben farad el az anyag, ha rendszeresen hasznalod.

2021. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 paradicsom31 ***** válasza:
Az én tapasztalatom alapján velúrból készült cipőre semmit nem ér. 1000 forintot fizettem érte anno, első kisebb elsőnél beázott. Esetleg a műbőr cipőre jó lehet :)
2021. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!