Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kérdés azokhoz szól, akik...

A kérdés azokhoz szól, akik búvárórát hordanak a mindennapokban. Használod bármire a forgatható lünettát az órádon?

Figyelt kérdés

2022. dec. 18. 22:06
A kérdező szavazást indított:
Hivatásos búvár vagyok, rendeltetésszerűen használom.
Hobby-búvár vagyok, szoktam használni.
Nem búvárkodok, de néha hasznos, ha időt kell mérni.
Nem merem tekergetni, félek hogy elrontom.
Az én órámon nem lehet tekergetni.
Nem használom, csak tetszik hogy nagyobb tőle az órám.
Mi az a lünetta?
Mi az a karóra?
Szereti a tik a meggyet, ketten szeretünk mi egyet.
18 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon unatkozhatsz.
2022. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hasznos ketyere a háztartásban is, ahol le kell mérni 5-10-30 percet (tea, tojás, rizs, stb, készítésnél) Kiránduláson az 5-10 perces gps átlagolásokat is meg tudom vele figyelni.


Ami az első választ illeti "Hivatásos búvár vagyok, rendeltetésszerűen használom." már nem James Bond stílusban nyomják a búvárok, hanem csuklókomputerrel kezelik a merülés adatait.

2022. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, de a kettő ettől még nem zárja ki egymást. A kérdés arra próbál választ találni, hogy a búvárórát hányan használják az eredeti funkciója szerint.
2022. dec. 19. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!