Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van értelme felkeresnem ismét...

Van értelme felkeresnem ismét egy modellügynökséget?

Figyelt kérdés

Kb. 4 éve kaptam egy egyéves szerződést a Diamond Modelsnél, de mivel vidéki voltam és nem volt pénzem profi portfólió készítésére, ezért nem lett a dologból semmi, pedig sokat hívtak, hogy menjek, mert látnak bennem lehetőséget. A helyzet az, hogy nagyon szeretnék modell lenni, de szerintem már nem lenne esélyem, mivel befestettem a hajam, és már elmúltam 21 éves is...

Amúgy csak 170 cm vagyok (mell/derék/csípő: 83/55/88). Az arcom nem kimondottan szép, inkább érdekes, sosem láttam még embert az enyémhez hasonló arcberendezéssel.

Ti mit gondoltok?


2010. okt. 1. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Így láthatatlanba elég nehéz véleményt írni. De őszíntén leirom neked hogy mitgondolok erről. Ez egy szép hobby ha szereted csináld de sose várj csodákat. Nagyon nagyon sok becsapás van. A portfolió nem két forint és hidd el ők mondanak szépet és jót is neked csakhogy csináltasd meg és hidd el és " Tényleg kapcs munkát különleges vagy.

Egy példa: Tavaly sétáltam a belvárosban 150 cm vagyok de magassarkú volt rajtam (kb 6-7 cm es) odajön hozzám egy nő egy papírral. "Szia amint megláttalak tudtam hogy te kellessz nekem nagyon szép arcod van felirnád a telefonszámodat mert modelválogatást tart Bódy Sylvi és van lehetőség portfoliot is készíteni és benned látok lehetőséget egy próbát megérne nem?:D"

Nagyon boldog voltam csak a végén leesett hogy míg a város másik felére átsétáltam legalább 6 ilyen nő állított meg hasonló sőt durvább dumával is...

Ha tényleg annyira érdekelnéd őket nem ilyen szöveget nyomnának hanem hogy "mindent fianszirozunk " stb.

De vannak szerencsések mostis volt a tv ben az a csaj hogy befutott és magyar. Szerintem egy picit alacsony is vagy.Ez az én véleményem. Szép napot szio


Clau

2010. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
kép?
2010. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok kép tényleg jóljönne:D
2010. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sokat vaciláltam, hogy melyik kép legyen, de íme:

[link]

Tudom, hogy nem vagyok egy nagy szépség, de nem is szépségversenyre mennék...

Most nagyon világos a hajam, de mikor régen ott voltam, akkor sötétbarna volt és rövid. És volt portfoliom is, munkát is ajánlottak, csak ugye a távolság meg egyéb dolgok közbeszóltak...de most Pesten lakom.

Na, de csak őszintén mondjátok meg...lehet, hogy túl jellegtelen az arcom, vagy nem elég "szép" az ilyesmihez?

2010. okt. 1. 16:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szép vagy, de nincsen különleges arcberendezésed
2010. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, ez a problémám, hogy nem vagyok az a tipikus modell arcú, de olyan nagyon jellegzetes sem vagyok...maximum oldalról, mert nagyobb az orrom, a szám meg kicsi.
2010. okt. 1. 16:54
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"sosem láttam még embert az enyémhez hasonló arcberendezéssel"


Pedig minden második lány ugy néz ki, mint te.

Amugy a modelleknek természetesnek kell lennie, nem nagyon szeretik a festett hajat, pláne nem a platinaszőkét.

2010. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Köszönöm a válaszod, most nem állok le veled vitázni, de élőben azért nem egészen az a helyzet ahogy írtad...igen a festett haj az problémás, én is írtam a bevezetőben. A természetes hajat jobban kedvelik.
2010. okt. 1. 17:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

17:23 vagyok

nem vitázni akartam, csak őszinte véleményt irni.Amugy ha komoly ügynökségnél próbálkozol, akkor ők ingyen elinditanak. pl. Visage, Valentine, Artmodels, Attractive. Mindegyik honlapján van egy olyan rész hogy "become model", azt kitöltöd, csatolsz néhány képet, és vársz. Ha látnak benned lehetőséget felhivnak..

2010. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy Te vitázol, csak nem akartam egy véleménynek ellent mondani, mert végülis azért tettem fel a kérdést, hogy őszinte válaszokat kapjak, aminek te tökéletes eleget tettél, és köszönöm!
2010. okt. 1. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!