Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van értelme felkeresnem ismét...

Van értelme felkeresnem ismét egy modellügynökséget?

Figyelt kérdés

Kb. 4 éve kaptam egy egyéves szerződést a Diamond Modelsnél, de mivel vidéki voltam és nem volt pénzem profi portfólió készítésére, ezért nem lett a dologból semmi, pedig sokat hívtak, hogy menjek, mert látnak bennem lehetőséget. A helyzet az, hogy nagyon szeretnék modell lenni, de szerintem már nem lenne esélyem, mivel befestettem a hajam, és már elmúltam 21 éves is...

Amúgy csak 170 cm vagyok (mell/derék/csípő: 83/55/88). Az arcom nem kimondottan szép, inkább érdekes, sosem láttam még embert az enyémhez hasonló arcberendezéssel.

Ti mit gondoltok?


2010. okt. 1. 16:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Nekem tetszik az arcod és szerintem van esélyed rá karakteres éles arcod van ami ehez a munkához pont passzol. Sminkelni is jól lehet. Ha belevágsz akkor figyelj arra hogy ne hagyd magad megvezetni. A szerénységedet őrizd meg és mindig legyél nagyon nagoyn természetes mint egy makulátlan fehér vászon.
2010. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
alkatod megvan hozzá de már tul öreg vagy bár inkább egy szépségversenyre inulj mivel nagy melleid vann és öreg(a modellekedéshez) mertonan is elehet kezdeni nem pont egy divatbemutatóra fognak hívni ha sikeresz leszel a szépségversenyen hanem lehet hogy ckm, magazin vagy mit tudom én..
2011. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!