Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik márka gyártja a legjobb...

Melyik márka gyártja a legjobb férfi parfümöket ezek közül?

Figyelt kérdés
2022. dec. 22. 18:18
A kérdező szavazást indított:
Dior
Versace
Bvlgari
Hugo boss
Giorgio Armani
Diesel
Montale
Mercedes
Calvin Klein
David Beckham
20 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Serge Lutens, vagy a Guerlain is nagyon jókat csinál.

A felsoroltak eléggé kommersz márkák.

2022. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1# amiket te írtál azokat nem ismerem, gondolom jó illatokat gyartanak, de tartósságra milyen?


Mert tartósságra a montale viszi az összes közül a prímet amit felsoroltam, viszont montalebol csak 2-3 illatot tudtam megszagolni, de az egyáltalán nem fogott meg, inkább női volt vagy öregasszonyos (black oudra értem) főleg mert csak rózsát érzek belőle, de azt olyan intenzíven, hogy napokig olyan tőle mindenem :D bőrömről meg nem tudtam lemosni :D

Viszont a tobacco oud tűrhető, bár nem lesz kedvenc. Hugo boss jó lenne, de az meg gyenge tartósságra és számomra nem elég intenzív. Egy olcsóbb másolat hozta teljesen ugyanazt az illatot, intenzivebben és sokkal tartósabban, lényegében ha bottledet veszek akkor csak azt a bizonyos másolatot, mert egyszerűen jobb, és 10 emberből egyse mondta meg, hogy fake vagy eredeti. Persze egy hozzáértő megmondja, de valljuk be, kevés van abból vidéken. Versace számomra jó, de tucatnak érzem. Pl. az erost nagyon gyakran érzem, sokkal gyakrabban, mint a bosst. Így hanyagolom. Giorgio armani codet próbáltam, jó illat, tartósságra viszont gyengének érzem, de mindenképpen jobb, mint a boss. Dior sauvage tucat illat, jó, de hasonlo a bosshoz es a versacehez, sokan használják. Farenheit viszont egész jól el van találva szerintem, de annal is a tartósság nem túl jó.

2022. dec. 23. 00:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a tartósság az egyik fő szempont, akkor Paco Rabannét mondanám, a férjem Phantomot használ és mosás után (!) is érzem a pólóján. Sokféle illatot gyárt, biztosan lenne olyan, ami elnyeri a tetszésedet. Viszont ez is elég népszerű, sokakon érezheted.
2022. dec. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kicsit elrontottam a felsorolást, mert a Beckham, ck, merci helyett irhattam volna Paco Rabanne 1milliont es amouaget... Nem gondoltam at teljesen :D

Köszönöm a válaszod.

2022. dec. 23. 10:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Amouage külön polc, mint autóban az S osztály XD
2022. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#2.Versace Eros-ból is készült már Perfume, meg EDP amik lényegesen különböznek. Attól szerintem nem lett rossz hogy sokan használják, való igaz megfizethető és könnyen viselhető, de mégsem egy Sauvage ami egy szimpla tusfürdőillat hanem egy elég jellegzetes illat ami a mai napig közkedvelt de nem vált egy One Millon-ná sem.


Hozzátenném, hogy Dylan Blue-t nem igazán szoktam érezni pedig sokkal kifinomultabb mint a többi 4 évszakos parfüm, és kb. ez az egyetlen amit szívesen viselek ebből a vonalból. Szóval nekik is akad kevésbé ismert és jó illat.


Azzaro-t nagyon hiányolom a felsorolásból, ameddig a David Beckham úgy ott van, hogy 0 legendás és közismert parfüm van a nevük mellett.(kb. egyetlen dolog a neve, és kb. mindenhol is van, de nincs 40-50 éve fennmaradt legendás termékük)


Amúgy részemről Versace, mert minden kategóriát szépen lefedtek és egész megfizethetőek is. Paco Rabbane termékpalettája is tetszik nagyon.

2022. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen 6# igazad van, kissé összecsapott a felsorolás, nézd el, még csak kezdek ismerkedni a parfüm márkákkal. David Beckham nagyon gyenge szinte no name kategória, sajnálom, hogy felírtam... Dylan blue megvan próba üveggel, szóval majd megszimatolom.


Furcsa nekem az a véleményem az eros edt rol mint neked a sauvagerol :D

2022. dec. 23. 21:31
 8/8 A kérdező kommentje:

Amúgy mi a különbség az eau de toilette es az eau de parfüm között??

A parfüm erősebb tovább tart? Vagy mi? Köszi a segítséget :))

2022. dec. 23. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!