Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha valaki nem mosolyog az...

Ha valaki nem mosolyog az automatikusan azt jelzi hogy valami baja van?

Figyelt kérdés

Szóval már évek óta nagyon sokszor megkérdezik tőlem hogy mi a bajom/ rosszul vagyok/ fáradt vagyok-e. Nem szoktam egész nap vigyorogni és csak akkor mosolygok ha tényleg jó kedvem van. Mégis nagyon sokszor sokszor gúnyolódnak rajtam és az arcomon (boltban dolgozom jelenleg úgyhogy sajnos elég sok emberrel találkozom). Ez ennyire alap dolog hogy másnak a fejére kell megjegyzést tenni?

Mert nekem ilyen az "alap" arcomra szoktak mindig megjegyzést tenni, amikor se rossz kedvem nincs, se semmilyen bajom.

Mással is előfordul ez vagy csak én vagyok ilyen?


2023. jan. 3. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, szinte abszolút nem szoktam mosolyogni.

24L

2023. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De rád is tesznek ezért megjegyzéseket?
2023. jan. 3. 16:58
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Vagy csak simán resting bitch face-e van. Nekem is tettek már megjegyzést, hogy kire vagyok ilyen mérges, pedig csak bambultam. Van, akinek az arcvonásai nem cukik, amikor nem mosolyog, ez van.
2023. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam válaszolni, hogy mosolyogtass meg. Csak úgy a semmin nem mosolygok.
2023. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít, nem ez a lényeg. Én sem mosolygok sokat, ill. szinte sosem: egy idő után ezt elfogadják, hogy ez van.
2023. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akik ismernek már nekem is elfogadták és tudják hogy ilyen vagyok. Inkább csak akkor van baj ha ismeretlenekkel beszélek és akkor szinte egyből jönnek a megjegyzések. A legtöbbet poénra veszem, de egy idő után azért rosszul tud esni és akkor már bunkón válaszolok vissza
2023. jan. 3. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!