Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Avonnál vagy az Oriflame-né...

Az Avonnál vagy az Oriflame-nél vannak jó illatú parfümök? És ha igen, melyek azok? Mindből van parfümminta?

Figyelt kérdés

2023. jan. 4. 17:29
 1/4 A kérdező kommentje:
És ha van minta, azok hány ml-esek?
2023. jan. 4. 17:34
 2/4 anonim válasza:

Oriflame:

Női: Amber Elixir, Mrs. Giordani, Volare

Férfi: Mr. Giordani, Be the legend

Személyes véleményem szerint ezek a legjobbak

2023. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom, soha nem voltam oda az Avon parfümökért. Tiniként próbáltam párat, de maga az illat homlokegyenest más volt élőben, mint az újság lapjain.

A tartósságuk sem volt valami elképesztő, ugyanilyen árkategóriában lévő Dm-es / Rossmannos celeb parfümök százszor lekörözik őket.

Viszont anyám karácsonykor meglepett az Encanto Fascinating szettel, amiben volt egy testpermet is, és ez az első olyan Avon illat, ami valóban tetszik magamon.

Konkrétan ugyanolyan, mint a Juicy Couture Viva La Juicy. Ahhoz képest, hogy permet, elég erős illata van, bár ez sem tart 4-6 órán át. De a parfüm ennél csak tartósabb lehet. (Reméljük.)

2023. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Oriflame parfümöknél nagyon sokból van illatminta, de nem mindenből!

1 ml 120 ft/db


Az Oriflame parfümök szerintem nagyon jó ízléssel vannak "összeállítva"

és a katalógus mindig megadja az illatjegyeket + hogy mennyire erős az illat

2 kedvencem: Divine Royal, Lucia Bright Aura (női parfümök)

dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!