Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha engem nem zavar, hogy...

Ha engem nem zavar, hogy vékonyabb alkatom van férfiként, akkor csak a nők kedvéért érdemes magam kigyúrni?

Figyelt kérdés
Sokat vagyok a természetben és az étkezésem se káros anyagokból áll, szóval nem élek egészségtelen életet, de a genetikám miatt elég vékony vagyok. Engem viszont ez max az ismerkedés miatt zavar, egyébként nem.

2023. jan. 9. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy neked jó. Ne azért gyúrj, hogy tetszél a nőknek. Ha te így jól érzed magad, akkor jó így, ha magad miatt is edzenél, akkor kezdd el.
2023. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, elsősorban magadnak felelj meg.
2023. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy olyan is van, hogy valakinek pont a vékony pasik tetszenek. :)
2023. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ugysincs benned elhivatottsag a valtozasra!
2023. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert nem akarom a kondiban tölteni az életem 3/4 ét, izzadó gorrilák közt? Menetrendszerűen étkezve mint anno az oviban, arra is vigyázva, hogy nehogy egy sült krumplival többet egyek meg? :D Ezt valóban, köszi inkább kihagynám. :D
2023. jan. 11. 17:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne hallgass a 4-esre. Ne másnak akarj megfelelni, hanem magadnak. Amennyiben neked így megfelel, akkor minden jó. :D
2023. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Nem is hallgatnék. Komolytalan hozzászólás.
2023. jan. 11. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

4es vagyok,

Nem is fogod ott tölteni életed 3/4 ét, ahogy más sem teszi.

Heti 1-3x alkalommal lemész 1hr, nem az.

Tényleges mozgással töltött időd ennél kevesebb.

Kondizás inkább maraton, mintsem sprint.

Amiből a legnehezebb rész az "elmenni" és nem az "ott lenni"


Ahogy magad is írtad, külsőd téged zavar ismerkedésnél.

Lehetséges, hogy egy pszichológus többet tudna ebben segíteni.

Kerülj többet olyan helyzetbe komfortzónádon kívülre esik.

2023. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bírom ezeket a kondi hitvallásúakat, akik szemében, aki nem jár, az már elmebeteg, vagy nem lép ki a komfortzónájából. :D


Én meg mondanám nekik, hogy menjenek könyvtárba? :D Csak a könyv kinyitása nehéz. :D

2023. jan. 16. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!