Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Pár napja kapott a nyuszim...

Pár napja kapott a nyuszim egy új itatót. Vékonyabb neki a fém része. Két napja nem iszik belőle egyáltalán. Ha reggel kiengedem egész nap az ágyam alatt van. Érdemes lenne az állatorvost felkeresni?

Figyelt kérdés
Vissza tettem neki a régi itatót, de változás nem történt.

2021. febr. 3. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Betiltanám az ilyen cuki kisállatok engedély nélküli tartását. Megveszik sokan, mert cuki, és közben belegondolni is rossz, miket élnek át ezek a szerencsétlen állatok, mielőtt kínok között elpusztulnak :(
2021. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaja, csak neked szabadna, gondolom egyetemi "otthoni kisállat tartás" végzettséged lehet.
2021. febr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De most szerintetek egy jó annak az állatnak? Ketrecben él, de ha kijön, menedéket keres egyből. És két napja nem iszik. Nyilván jól érzi magát. Órái, max. napjai lehetnek hátra, de legalább a kérdezőben felmerült az állatorvos felkeresésének lehetősége.
2021. febr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Először is leszögezném, hogy a nyuszim 6 éve van nálam. Soha nem volt semmi baj. Nem. Kell egyből sopánkodni, hogy szegény kicsi nyuszika. Nagyon jó élete van velem. Mindene meg van, amire szüksége van. A ketrece soha nincsen lecsukva, ergo bezárva nincs. Egész nap arra megy, amerre akar. Mikor már 20 fok felett van a hőmérséklet rendszeresen viszem sétálni. Szabadon is van engedve. Szóval kedves anonim felhasználó, nincs okod az ócsárolásra:)
2021. febr. 4. 00:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, akkor jó. Elnézést, ha túlzásba estem, csak láttam már törött gerincű nyuszit, akit kisgyerekek kaptak ajándékba előző nap, és nagyon "szerették".
2021. febr. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!