Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elérhető még valahol, megbízha...

Elérhető még valahol, megbízható helyen a Nike Zoom 2k?

Figyelt kérdés
Már egy ideje keresgetem, de megbízható, rendes oldalról, cégről még nem találtam, mindenhol elfogyott, nincs raktáron

2023. jan. 14. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Így jartal! Mindent melegébe haverom! Akkor kellett volna megvenni, amikor tele voltak a boltok vele! Kar kácsingani utána! Keress más ruhát! Szerencsére Nikeból jó sok valasztek van!


Sóher gyerek gyakran jár így!

2023. jan. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó, ez mind szép és jó, csak most jutottam oda hogy egyik barátomtól megtetszett a cipő, előbb hallani se hallottam róla.

Egyébként találtam 2 oldalt, ahol még elérhető a cipő, esetleg ezekről tudnátok valami véleményt mondani? Megbízható? Nem kamu dolog?

1. [link]


2.

[link]

2023. jan. 15. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek már a neve is gyanús, a második meg vegyes nyelvezetű. Felejtős mindkettő.
2023. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik oldalról se rendelj. Facebookos cipős csoportokban még lehet találsz valahol, máshol már nemigazán.

Mindent akkor kell megvenni, amikor megjelenik az üzletben😉😁

2023. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!