Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kinek van megbízható ismerőse...

Kinek van megbízható ismerőse Pesten, aki 8000 alatt csinálna nekem microdermált? Írjatok elérhetőséget légyszi! Westend és hasonló sznob helyek kizárva!

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 15:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Zagyvainál járt már valaki? :-)
2010. máj. 25. 15:09
 2/9 anonim ***** válasza:
na pont őt akartam írni 2 osztálytársamnak is nagyonszépet csinált:)
2010. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2010. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, Láng Zsoltot ajánlanám.


[link]


Ékszerrel együtt 7000 ft. :)

2010. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, ma megyek hozzá hétre! :-)

A harmadik hozzászólásra pedig no comment... -.-

2010. máj. 27. 14:25
 6/9 anonim ***** válasza:

mi a baj a 3. hozzászólással?

a westendben a tattoo üzletben a srác vállal microdermát


Microdermal piercing szúrással


9000 Ft helyett

CSAK

7500 Ft


ezt linkeltem be! csak jobban szét kellett volna nézni...

2010. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a kérdésben írtam, hogy a Westend kizárva. Nekem fontos, hogy megbízható, barátságos emberhez menjek, aki jót ad ki a kezéből, mert érdekli, és az ő hírneve is ettől függ. (Egyébként Zsolti szépet csinált nekem, nagyon kedves volt. :-)) A Westendben pedig leszarják, hogy milyen legyen, általában még bunkók is. Én szétnéztem, ismerem azt az oldalt, tudom, hogy mennyiért csinálja. Te nem olvastad el a kérdést normálisan...
2010. máj. 27. 22:31
 8/9 anonim válasza:
Nekem Zsolti tegnap csinálta :D Nagy arc, és ügyes és lelkiismeretes :))
2011. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Akinek szúrtak microdermalt, írnátok róla? Engem elriasztott tőle egy piercinges eléggé azzal, hogy nem hosszú életű ékszer, 1-2 évet bír, vagy kitépődik vagy kilöki a test, csúnya heg marad utána, és csak szikével lehet eltávolítani. Nektek mit mondtak/mi a tapasztalatotok?
2012. aug. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!