Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfum van, ami tiszta,...

K.O. kérdése:

Milyen parfum van, ami tiszta, friss illatu? Ilyen tipikus szappan illatut keresek, de nem talalok

Figyelt kérdés

nem puderes, mert az mar kicsit edeskes vagy nem is tudom, tomeny, hanem tiszta, friss, olyasmi pl mint ez:

[link]

vagy mint ez, bar mar ez is kicsit puderes, tehat nem az a tiszta friss

[link]



2023. jan. 19. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van, az összes blue, aquatic parfüm ilyen.
2023. jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

20:37

igen de a blue-k kozott nincs olyan amit peldanak mutattam, legalabbis en nem talaltam.. de azert koszi, olyasmi illatu kene mint az elso

2023. jan. 19. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jlo Glow, virágos szappanillat
2023. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

12:05

koszi koszi, nem talalkoztam még vele.. pedig az ilyen "hiresebb" illatokat mar vegigszaglasztam, mert erdekel kinek-milyen illata lehet:D most mar majd megszagolom ezt is, koszi szepen:)

2023. jan. 20. 12:22
 5/7 anonim válasza:

Tiszta friss illatok közül nálam az Yves Saint Laurent Y, vagy sokkal olcsóbban a Davidoff Cool Water jön be.

Esetleg Dolce & Gabbana pour homme a levendula miatt, igaz ebben van dohány is.

2023. jan. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

09:19

megszaglaszom az osszeset, aztan irok melyik jott be es melyik miert nem, ugy hatha konnyebben tudnak majd ajanlani masok is

amugy rakerestem es az Yves Saint Laurent Y-ra azt irtak hogy ferfi parfum:D ettol mar meg erdekesebb, hogy milyen illata lehet.. vagy van belole mind a ketto, ferfi is meg noi verzio is? vagy te hitted azt hogy ferfi vagyok?:D csak mert most nezem az osszes ferfi parfum:D

2023. jan. 22. 17:45
 7/7 A kérdező kommentje:

09:19

de koszi szepen neked is:)

2023. jan. 22. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!