Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen karórát hordanátok a...

Milyen karórát hordanátok a hétköznapokban, ami már komolyabb kategória?

Figyelt kérdés
Mármint nem egy Patek kaliberűre gondoltam, csak egy olyanra, amit hérköznapi használatra nem sajnálni, mutatós is, és megbízható, időtálló szerkezet. Kb 300-350 ezer forintot szánnék rá. Ez már az a kategória, ami valamiféle értéket képviselhet akár a későbbiekben, akár most a mindennapokban, vagy ez még semmi?

2023. jan. 21. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Semmilyet, minek? Felesleges flancc... Mindenhol látni lehet az időt, mi a fenének vegyek még ilyen giccses, gagyi vackot aranyáron.
2023. jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Amit most is hordok: Longines Conquest Acél szíj, kvarc szerkezet, zafíz üveg, 300M vízálló. [link]
2023. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 ezek a kvarc szerkezetek mennyire javíthatók? Vagy sokáig bírják?
2023. jan. 21. 13:24
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

3. A minőségi kvarc, HA nem gagyi elemet rak bele, egy gagyi órás, akkor örök élet + 1 nap. Majd 40 éves Seiko és 30+ éves Omega kvarcok vígan mennek.


3 NAGY/VÉGZETES hiba szokott lenni!

- Bóvli elem.

- Kontár szerelő.

- Vízálló tömítések cseréjének elhanyagolása.

2023. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy Breitling Colt a mindennapos órám, csak ajánlani tudom.
2023. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Bar nem kimondottan vagyok oda a karorakert, nehany eve felhasznalo vagyok. Jelenleg egy Suunto Ambit3 Peak-et hasznalok, ami meg ujkoraban sem kozelitette meg az altalad megjelolt keretet. Ha le kellene cserelnem, jelen esetben Garmin Fenix 7 vagy Epix-re cserelnem, ezek mar kozelebb allnak a keretedhez. Szamomra ezek komoly kategoriak, masok a sportorakat figyelembe sem veszik.
2023. jan. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6. Ezek valóban kiváló sportórák. De mint SPORTóra, nem mindennapi viselet, főleg, ha olyan a melód, hogy fel kell öltözni.
2023. jan. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Hamilton Jazzmastereket, esetleg a Longines Conquest modelleket ajánlom.
2023. aug. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!