Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mutattok szép Tommy Hilfiger...

Mutattok szép Tommy Hilfiger férfi órát?

Figyelt kérdés
Akármit kinéztem, mindenki lehurrogja. :D Tudtok mutatni olyat, ami szerintetek szép?
2023. febr. 2. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Nem. A Tommy Hilfiger ócska gatyamárka, gatyamárkától meg nem veszünk órát. Nem sznobságból, hanem mert ezek a divatmárkák filléres kínai vackokat adnak el egy logóval brutális haszonnal. Vegyél inkább egy normális japánt (Casio, Seiko, Citizen, Orient, Lorus) ennyiért.
2023. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem. Tisztában vagyok az értékével, kezdjük ott hogy minőségét azért az ára is tükrözi, ennyiért ez van. Másrészt egy Casio épp annyira tud gáz lenni, mint egy Hilfiger. Persze minőségi, de cserébe minden taxison az van, megszokott közönséges design. Az általad felsorolt többi márka pedig már más árkategória. Előbb azt kellene megérteni, hogy fashionwatchról van szó, amit az ember jobb esetben 1-2 évet hord. Nem 5-10 évekre kell, nem is értem ezt a felfogást, mire ez elévül már meg is untam.
2023. febr. 2. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Ezekből a márkákból van választék 40-50 körül, csak kapsz egy olyan órát ami ér is annyit nem egy kínai gyártósorról legördült 2 dolláros futtatott vackot ami undorítón néz ki.
2023. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy egy ilyennel nem tudom mi a bajod:

[link]

Túlméretezett mint a divatórák, de azért nincs annyira túltolva, még viszonylag arányos is, de van egy rendes tokod, meg zafír üveg ami a 100 ezres tomi hillfingósban sincs. A fémszíj gagyi de még mindig jobb egy fokkal mint a TH órákon, és 5-6-ért veszel rá bőrt, gumit vagy natot és van egy jól kinéző órád, csak ez nem rohad le rólad fél év alatt meg tömör acél, nem futtatott réz.

2023. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!