Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért szeretik a lányok a...

Miért szeretik a lányok a rajzolt szemöldököt a természetes helyett?

Figyelt kérdés

Pedig annyira ocsmány szerintem :(


De azt vettem észre, hogy általában az okosabb, tanultabb lányoknak inkább

természetes van.



2023. febr. 5. 20:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Erre én is szeretnék választ kapni. :D
2023. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 K.O. ***** válasza:
100%
huu ezt mar en is annyiszor megkerdeztem mar baratnoimtol, hogy miert kell megvastagitani, meg atformalni, meg odarajzolni egy gagyibbat, de senki nem tudott valaszolni:D ertelmeset.. sot, volt hogy még en voltam a 5zar hogy ilyet kerdeztem.. de aki valaszolt az azt mondta hogy ez a divat.. pff.. meg hoyg ezt ajanlotta a kozmetikus, erre inkabb mar nem is mondtam semmit.. es most hogy mondod, tleg az ertelmesebbeknek az eredeti van
2023. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
Van amikor még az is jobb, mint az eredeti!
2023. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 K.O. ***** válasza:
83%
az igaz, de mikor a vilagos haju megerositi feketevel es meg ra is vastagit, azt nem lehet hova tenni.. hiaba ajanlgatja azt a kozmetikus
2023. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
43%

"Van amikor még az is jobb, mint az eredeti!"

Na, ezt azért nehéz elképzelni.

2023. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 K.O. ***** válasza:
44%
sztem ilyen osszenott meg ilyesmire gondol
2023. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek alig látszik, hiányos, foltos és/vagy aszimmetrikus (anyukámnak például már nincs is szinte, genetikailag így van összerakva). Nyilván ilyen esetben megpróbál javítani rajta valahogy az ember, de lehet ezt ízlésesen, természetes hatásúan is, amiről a pasik nagy része meg se mondaná, hogy részben nem az eredeti. :D Ez mondjuk sokaknak nem sikerül.
2023. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%
Nem helyette szeretjük,hanem azzal együtt. Mondjuk nekem tetoválva van és a sajátom is egész sűrű, így szép. Nagyon nehéz sminktermékkel jó eredményt elérni,vagyis inkább lehetetlen. De legalább megpróbáljuk, kéretik értékelni az erőfeszítést:) Ha meg nem tetszik, keress "okos" lányt. Bár aki nem érzi szükségesnek a szemöldöke korrigálását,annak vagy alapból is szép szemöldöke van,vagy alapból is igénytelen, vagy épp nem párkereső státuszban van.
2023. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 K.O. ***** válasza:
46%
a korrigalassal semmi baj sincs sztem, de mikor mar nem lehet eldonteni, hogy brezsnyev vagy hokuszpok inspiralta, az ugy inkabb gaz, mint igenyes:) mint pl a tipikus kiszel tunde szemoldok.. vilagos haj es vastag, eros szinu szemoldok, az ugy na
2023. febr. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 NTBS ***** válasza:
63%
Férfiként én sem értem. Valószínűleg divatból.
2023. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!