Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valami megoldás ha egy...

Van valami megoldás ha egy teljesen más színű és formájú szemöldököt szeretnék mint a sajátomé de nem szeretnék tetováltatni?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy nagyon sötét a szemöldököm és előnytelen az arcomhoz és az még oké hogy kiszőkítem vagy ilyesmi de a formája még mindig nem oke egyszer kiszedettem kozmetikussal és ugy elrontotta hogy azóta veruzát kell mindennap használnom hogy kipótoljam a hiányosságokat de én valami tartósabb megoldást sntzeretnék viszont a tetoválást kihagynám mert az nekem túl természetellenes. Valaki más megoldás? :))

2016. márc. 25. 00:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi az elirasokert:))
2016. márc. 25. 00:05
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van festes is, ami kikopik, de nem kell naponta rajzolnod. Egyebkent a szep tetovalton nem is latszik hogy mu.
2016. márc. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha hajlandó vagy áldozni rá - és van is miből, keress olyan dokit, aki foglalkozik haj beültetéssel.

Ha megfizeted, hajlandó lesz bárhol szőrözni téged!

2016. márc. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A szemöldök tetoválásában van satírozás is ami szerintem nem is feltűnő:))
2016. márc. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Szia

Létezik szemöldök hosszabitas.Szálankent kipotoljak. [link]

2016. márc. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Több módszer is van erre.


Első a festés és dúsítás. (Festik és műszálakkal dúsítják)

Második a szőrbeültetés. (Saját szőröd kozmetikailag eltávolítják (gyökerestül) és beültetik a szemöldöködbe.)

Harmadik a szálas tetoválás halvány színnel és mellé festés.

Negyedik meg az, amit most is csinálsz.

Az elsővel a gond az, hogy ahogy nő a szemöldök, úgy után kell festeni, legalább havonta 1 alkalommal. A műszálakat pedig pótoltatni kell. Ez így hosszú távra nagyon költséges.

Második ára nagyon magas és kell, hogy legyen beültethető szőr. Tehát valahonnan azt el kell távolítani. Egyszeri beavatkozás, viszont attól még mindig után kell festetni. Hosszú távon nézve olcsó.

Harmadiknál a szálas tetoválás is kopik, 5-6 év múlva meg kell ismételtetni. Mellé úgyis festetni kell a szemöldököd.

A negyediket meg ismered.


A sötét szemöldök sem előnytelen, ha a hajad nem szőke, hanem barna, vörös, fekete, vagy akármilyen más, erősebb színű.


A kozmetikus meg ha kiszedi a szemöldököd, attól még újra kell nőnie. Ugyan ez igaz a borotválásra is.


Ha nagyon össze vagy zavarodva, célszerű egy profi kozmetikushoz fordulni tanácsokért. (Lehet ez sem lesz olcsó.)

Tehát, ha a szemöldök nem jó, akkor lehet, hogy nem azt kell változtatni, hanem a többit hozzá ;)


A fenti megoldásokon kívül más nem igazán létezik.

2016. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat igazán segítőkész volt mindenki:) Ment a hasznos ;)
2016. márc. 25. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!