Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? Vinted eladás

Mi lehet a gond? Vinted eladás

Figyelt kérdés

Eladtam pár ruhát, könyvet. Pontosabban 4 csomagom van úton. Az első kettőt nyomon is tudom követni, az elsőnél azt írja, hogy megérkezett, és átvették. De emelett viszont azt írja, hogy szállítás február 14. De már elvileg átvették. A csaj nem valászol az üzenetre. Csak azért aggódom, hogy a pénz még mindig függőben van, és habár nem nagy összegről van szó, szeretném megkapni. Mi történhet ilyen esetben? Átvehette, de úgy döntött nem fizet? De ilyet nem lehet tenni, gondolom én.

Először csinálok ilyet, és nagyon rá tudok stresszelni, előre is köszönöm a válaszokat! Lehet csak én képzelek ebbe többet.



2023. febr. 13. 16:38
 1/4 A kérdező kommentje:
+ információ, sikeresen megkapta. Akkor mégis miért nem jön át az összeg? :/
2023. febr. 13. 16:49
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Foxposttal ment ugye? Annál mostanában valamiért nincs szinkronban a tracking a vinteden, nem kell megijedned, mindenkinél ez van. Mondjuk valami értesítőt kiküldhetnének, mert már hetek óta sz.rakodik a packetával meg semmi gond. Nekem múlt héten az átvétel utáni napon hozta be magát és akkor lett vinteden is kiszállított státuszú. Amúgy olyat nem lehet hogy átvétel után nem fizet, mindig előre van fizetve. Szóval 1 napot adj neki, ha holnap se hozza be magát akkor ügyfélszolgálat
2023. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és amúgy nem kapod meg azonnal az összeget, hanem miután kiszállított lesz 48 óráig még függőben van csalás megelőzése érdekében vagy ha valami gond van a termékkel és reklamálna a vevő. Ha lejárt a 48 óra akkor írják jóvá az egyenlegen és utána tudod kiutalni:)
2023. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma reggel kaptam meg, több napos késéssel, de minden rendben lett, köszönöm:)
2023. febr. 14. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!