Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudnám eladni régi ruhám?

Hol tudnám eladni régi ruhám?

Figyelt kérdés

Most nagyon elterjedt ugye a vinted ahol ruhákat lehet eladni. Sajnos nálunk Romániában nem elérhető ez az applikació. És sajnos más hasonlót se találtam, hisz ugyan úgy nem elérhető.

Nem tudom hol tudnám őket eladni. Instagram oldalt csináltam már neki, de azt nehezen fogják emberek megtalálni. Esetleg van hasonló oldal mint a vinted, de Romániából is működne?

Keresgéltem, de nem találtam eddig egyet sem.

Facebook meg olx, és hasonlókon nem nagyon szeretném őszintén.

Köszi előre is



2023. jan. 22. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne Magyarországon élő magyarokat kérdezz erről...mi honnan tudjuk? Akartam ajánlani a Gardróbcserét, én mindent ott adok el, amit nem hordok, nem jó stb. De aztán látom hogy Romániában keresel hasonló oldalt...hát ezt egy román fórumon lenne érdemes megkérdezned, mert mj itt Mo-on honnan tudjuk ?
2023. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se fogsz értelmes választ kapni itt. Magyar oldalakra ne tedd fel mert Romániából senki nem fogja megvenni, drága a nemzetközi posta. Facebook marketplacen vagy helyi csoportokban érdemes lenne próbálkoznod, biztos hogy van ott is ilyen közösség.
2023. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!