Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igénytelen ha nőként nincs...

Igénytelen ha nőként nincs gél lakkom/műkörmöm?

Figyelt kérdés
Már bele untam,hogy állandóan foglalkozni kell vele. Drága is, és magamnak pedig béna vagyok megcsinálni. Szerinted igénytelen egy nő ha nincs festve a körme sem építve?
2023. febr. 20. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy igénytelen. Szerintem egy saját rövid köröm ami ápolt és tiszta sokkal igényesebb mint egy hosszú műköröm ami alatt egész nap gyűlik a baktérium. (Hiába állítják váltig hogy mennyire higiénikus, napközben kétlem hogy mindenki minden alkalommal körömkefével sikálja...)
2023. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Metionin ***** válasza:
97%
Dehogy, legyen tiszta és ápolt azt cső.
2023. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem igénytelen. Sajnos tapasztalatból írom, hogy a géllakk és a műköröm is megviseli a saját körmöt. Levétel után az alatta lévő köröm gyenge, vékony, letöredezik. Hosszú távon egészségesebb és szebb egy ápolt saját köröm szerintem.
2023. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Igénytelen a hosszú, ronda, retkes műköröm. Nehogy már a természetesre mondja bárki, hogy az igénytelen! Kérdező, tartsd tisztán, rendben és kész. Soha életemben nem volt mű cucc rajtam, nem is lesz.
2023. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

6 évig jártam manikűröshöz kéthetente.Kb fél ève nem járok.Drága is meg nem is szép már két hét utàn.Az agyamra ment ott ücsörögni.Most minden héten rövidre reszelem (nagyon rövidre) és átlátszó lakkal lakkozom.Néha nekem is megfordult a fejemben,hogy ciki,de visszagondolva anno ha láttam egy nőt természetes körömmel,az volt az első gondolatom,hogy jó neki,hogy nem kell mindig körmöshöz mennie…arról nem is beszèlve hogy milyen idegesítő,ha egyik körömről vagy többröl lepattan a gèl vagy megreped,és úgy kell élned amíg nem talàlsz megfelelő időpontot korrekcióra.

De lehet az én manikűrösömmel volt a gond,hallottam,hogy valakinek 6 hétig gond nèlkül bírja…

2023. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

"Szerinted igénytelen egy nő ha nincs festve a körme sem építve?"


Komolyan, idáig butították a mai fiatal csajokat, hogy mint a kérdezőt is, tényleg ilyen megfogalmazódik a fejében, és komolyan is gondolja?


Kérdező, anyukád szerinted igénytelen, mert pl. nincs befestve a körme?


Mitől lenne valaki igénytelen, ha nem festi a körmét?

2023. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Sokat kellett hozzá szívnod, de végre megjött az eszed.
2023. febr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem az.
2023. febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!