Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igénytelen ha nőként nincs...

Igénytelen ha nőként nincs gél lakkom/műkörmöm?

Figyelt kérdés
Már bele untam,hogy állandóan foglalkozni kell vele. Drága is, és magamnak pedig béna vagyok megcsinálni. Szerinted igénytelen egy nő ha nincs festve a körme sem építve?
2023. febr. 20. 17:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem sincs.
2023. febr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 NTBS ***** válasza:
100%
Nem.
2023. febr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Legyen normálisan levágva, ha koszos lesz akkor kikefélve. Ennyi.
2023. febr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%

Ha szép, ápolt a körmöd egyáltalán nem.

Nekem most pl 4 hetes a géllakkom mert beteg a körmösöm és akit helyette találtam az is beteg lett, le van nőve, megkopott szóval igen kicsit kezd igénytelen lenni.

Saját köröm is lehet igénytelen ha pl vastag sárga és repedezett, itt nem az a lényeg hogy van-e rajta géllak vagy nincs hanem hogy ápolt, rendezett legyen.

2023. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%
Nekem férfiként egyáltalán nem jön be a műköröm, legyen inkább természetes.
2023. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Eletemben 1x volt festve a kormom mikor ballagtam a sulibol. Egyszeru kek koromlakkal ami ment a ruhahoz es a cipohoz, de a kormomet akkor is tok roviden hagytam. Mukormom soha nem volt es nem is szeretnek a joboben sem.

Meg hozza teszem a sminkrt is mivel az is "csajos" dolog. Eletemben 1x voltaam ki sminkelve kb 13-14 evesen de akkor is 1 kep kedveert ottanna le mostam magamrol es azota hozza sem ertem ilyen cuccokhoz

2023. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem! Az a normális.
ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!