Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az IPL lézeres villanófényes...

Az IPL lézeres villanófényes szőrtelenítés nem káros az egészségre?

Figyelt kérdés
Vizgálták már a hosszú távú hatásait?

2023. márc. 11. 01:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10-es: köszi!


Nekem meg az nem tetszik, hogy 350ezres villantószámok vannak és ha az elfogy, akkor lehet kidobni a gépet?!

2023. márc. 12. 13:48
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

Valamelyiken cserélhető a lámpa. Egyébként a 350 ezer bőven elegendő. 1 valamire figyelj, hogy vegyél egyből egy normálisabb gépet, ha teheted vagy hagyd az egészet a francba, mert egy 30 ezres gép sokat nem ér (tapasztalat). Nem mondom, hogy nem használ egyáltalán semmit, de inkább csak időpocséklás és pénzkidobás.

Elvileg a fénytartomány, amiken ezek a gépek dolgoznak, nem károsak. Sok dolgot pedig azért írnak, hogy véletlen se legyen belőle káruk, nem hiába írják, hogy ne használjon előtte az érintett területen semmilyen krémet, dezodort, stb. Mert lehet letesztelnek 10-et, látszólag semmi baj. De egyrészt emberek másképp reagálnak, másrészt pedig van vagy 1000féle márka. Ha pedig valakinél irritáció lép fel, bepereli őket, akkor abból biztos nem jönnek ki jól, ugyan ez megvan minden gyógyszernél. Jobb ha el se olvassa az ember a lehetséges mellékhatásokat, mert jóeséllyel a szívroham visz el.

2023. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12-es: egyetértek veled!


És melyik 30-ezres gép az, ami neked nem vált be?


Mert hát nem mindenben a drágább a jobb, vagy ebben csak az?

2023. márc. 12. 18:38
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Utánaolvasás után azt találtan, hogy számomra a gépek legfontosabb jellemzője a J/cm2, ami kifejezi egy gép erősségét, ez pedig a kezelések eredményességét. minél nagyobb ez a szám, annál erősebb a gép, annál nagyobb arányban fog ritkulni a szőr. Sok otthon gép 2-5 J/cm2, úgyhogy nagyon örültem, mikor megtudtam, hogy ez a gép 13 J és még árban is jóval kedvezőbb hasonló pl Philips termékeknél. Emellett ennek a gépnek cserélhető a feje, így ha elfogytak a villanások nem kell egy új készüléket vásárolni, elég egy új fejet venni."


A krémmániás véleményekből, én emiatt vettem meg. Már öreg vagyok ahhoz, hogy elhiggyem, a drágább feltétlen jobb.

2023. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14-es: hát igen, én nem nagyon értem, hogy a drágább gépek mivel tudnak többet.
2023. márc. 12. 19:08
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Formára nagyon hasonlót vett egyik barátnőm, összehasonlítottuk a lumeával (ami 2x drágább), hát a lumea bizony 2x erősebben is villantott. Határozottan érezni lehetett a különbséget. Szóval kamu a 12J.


[link]


Lumea és lumea között az okozza az árkülönbséget, hogy a drágábbakban akksi van, bőr világosság érzékelő, több fej, kis borotva, virágos táska (szinte mind felesleges). A villanó lámpája a leírás szerint ugyanaz az 5J erősségű mindnek.

2023. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!