Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb drogériás...

Melyik a legjobb drogériás fedőlakk?

Figyelt kérdés
Sajnos eddig bármelyiket próbáltam, vagy pár nap után ugyanúgy elkezdett lepattogni a körömlakk, mint fedőlakk nélkül, vagy konkrétan egyben/nagy darabokban 1 nap után lejött tőle a lakk...

2023. márc. 13. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában ez sajnos így van. Én a She ét szeretem, és a moyra is jó.
2023. márc. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
Régebben a trend it up-nak volt egy UV powergel nevű, de megszűnt és egy új van helyette, azt nem próbáltam. Viszont a H&M fedőlakk meglepően jó, szerintem az hozza azt, amit a régi kedvencem.
2023. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos egyik sem tartós. Essence még ár/érték arányban jó, legalábbis nekem bevált, állagra is jó, illetve felvinni is könnyű.
2023. márc. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Essence fedőlakkja az, ami a legjobban bevált. Az se hú de tartós, de még mindig nekem az vált be a legjobban. Őszintén, egy ideje már géllakkozom, szóval pontosan nem tudom, hogy az Essencenek elérhető-e még az a fedőlakkja, de most megnéztem a Rossmann weboldalát, és szerintem én ezt használtam anno: [link]

Csak akkor még régebbi csomagolásban volt, de szerintem ez ugyanaz lehet.


Amúgy a Trend it up-os UV powergel nevűt pont a megszűnése előtt sikerült kipróbálnom még, az is rendben volt, szóval lehet annál a márkánál érdemes lenne egy próbát tenned.


Meg nekem a Moyra körömlakkjaival jó tapasztalataim van, de a fedőlakkról nem tudok nyilatkozni, de a körömlakkjaik tartósabbak, mint a többi márkáé.

2023. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Moyra és Trend It up lakkokról már többektől hallottam, első körben akkor azokat fogom megnézni! :)
2023. márc. 14. 17:30
 6/8 Metionin ***** válasza:
Moyrától nekem a gyorsszárító jött be nagyon.
2023. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 és attól tartósabb is lett a lakk?
2023. márc. 15. 13:22
 8/8 Metionin ***** válasza:
A tartósságon annyira nem változtatott de azokon a lakokon segít, amik lassan száradnak vagy száradás után is pl. párnacsíkosak lesznek reggelre. Van, hogy a fedőlakkra is felkenem.
2023. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!