Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki nap mint nap használ...

Aki nap mint nap használ hajvasalót, hajlakkot, festi magát (nem pont natúran) az már cicababa? Oo

Figyelt kérdés

Kicsit megijedtem, mert a "Hogyan válhatnék cicababává?" kérdésekre egyre több olyan válasz érkezik, hogy "Használj minden nap hajvasalót, hajlakkot és hajhabot, sminkeld magad..." és a többi. Ezek szerint most mindenki cicababa, aki hajatvasal/göndörit minden reggel, belakkozza, sminkeli magát kicsit erősebben is akár? Oo Vagy én már nem tudom...

Mi a véleményetek? :/


2010. okt. 6. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem !!!
2010. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hot_kiss ***** válasza:
Attól, hogy valaki figyel a kinézetére még nem cicababa..
2010. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
...és ugyebár a cicababák is figyelnek a kinézetre. :p A ruha miatt lesz valaki cicababa, ami nem feltétlenül rossz dolog. Nem mindig negatív. Nem szeretnék semmiféle vitát nyitni, de attól, hogy valaki cicababa és az emberek (lányok, főleg...) jó hangosan r.bancozzák, még lehet értékes, normális, kedves ember. Tapasztalatból beszélek.
2010. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1) nem mki ugyanazt érti a cicababán (vannak olyan megkeserdett csajok. akik mkit cicababának tartanak, akik szebbek vagy sminkelik magukat

2) sztem a viselkedés és a kiállás nagyot sokat vet abban latba, hogy vkit cicababának nevezzek (illegeti magát stb.)

(de azért a cicababák nagy többségére jellemző az, hogy festeti, lakkozza, vasalja/göndöríti a haját, erősen sminkeli magát)

2010. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem:D ez hülyeség.

Az a cica baba akinek felvarrt póthaja van,extra nagy hegyes műkörmök,csak márkás ruhákba jár,legtöbbször rózsaszínbe,nőies,szeerti a kiegészítőket,szolizik és legtöbbször platina szőke,de a hajszín változó:D

2010. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mi az, hogy cicababa? Mi köze a hülye műhajas szolis p*csáknak a kölyökmacskákhoz? Na mind1 xd.

Nem, aki hajat vasal minden reggel, lakkoz, erősen sminkel stb., az nem cicababa, csak egyáltalán nem természetes. És ha véletlenül elalszik, és nem lesz ideje a reggeli rituáléra, akkor bemegy a suliba, és senki nem ismeri fel smink nélkül, más hajjal :D

2010. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, előfordul egyébként, hogy kevesebb sminket pakolok magamra, ha tudom, hogy késésben vagyok. :)

Igaz, póthajam is van/volt de egyáltalán nem hasonlitok a rózsaszin magassarkús leányokra, nem affektálok és főként turkálópárti vagyok... szóval megnyugodtam.

Köszönöm. :)

Akinek van véleménye, írja nyugodtan. :D

2010. okt. 6. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!