Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyetértetek? Egy korábbi...

Egyetértetek? Egy korábbi kérdésnél találtam, szerintem igaz! Ezzel pont kerülhetne végre a Fila-táska ügyre?

Figyelt kérdés

"Szerintem nagyon gáz lenézni az embereket azért, mert egy olcsó bolt hűségakciójának keretein belül vettek apróért elég jó minőségű táskát.


Ciki Tescoba járni, vagy mi? Pont olyan, mint az összes többi. Azt ne mondja már nekem valaki, hogy ő mindent csak kiskereskedőktől szerez be.


A Fila táskával meg semmi baj nincs, csak sok van belőle. De pl. a Converse cipők is megtalálhatók minden 3. fiatal lábán, az miért nem ciki?


De a sok burzsoá f@sz csak fikázzon. 12 éves gyerekek akadnak csak ki ilyen dolgokon, mert ők még nem tudják, hogy a pénz nem fán terem, sőt nem is a szülők 'szarják'...


Ráadásul divat terén azt hiszem a fila táska a legkisebb problémánk. Amikor eközben a középen felállított hajú, szigorúan fehér (esetleg fehér alapon apró mintás) rövid gatyás, flip-flop papucsos, FELÁLLÍTOTT gallérú (mintha az óceánon lenne a vitorlásán, hogy le ne égjen a nyaka) pólós tuskó és a hozzájuk tartozó narancssárgára szolizott műcsöcs szaladgál az utcán csordában most már évek óta és azt hiszik ők diktálják a divatot a plázás leárazáson vett tucat felsőjükkel. Most a prostinak öltöző tízévesekről ne is beszéljünk.


A Fila táskáknál már csak az szánalmasabb, ha háborút viselsz egy közösségi oldalon egy táska ellen (lásd: Facebook).


Szerintem teljesen felesleges filozófiát keríteni a táskák köré, egyszerűen olcsó, márkás és nem szarul kinéző táska, miért ne vennék meg? Egyesek úgy írnak, mintha nekik csak szabó, bőrdíszműves meg iparművész által készített egyedi darabjaik lennének."


2011. szept. 22. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetértek veled.
2011. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

Igazad van, innentől a kérdés már csak az, hogy ha nem a márka a lényeg, akkor miért gyűjtögették ezren hónapokig a fila feliratú, ámde ratyi minőségű táskákért a pontokat. Miért nem vették meg ugyanezt a kínaiban?

Pontosan azért, mert filozófiát kerítettek köré.


Most akkor miért baj, ha más is ezt csinálja?

2011. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell foglalkozni a gyerekes fikázókkal. Bármit hordasz, mindig lesz, aki beolt miatta...
2011. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
És hogy ha mindig ott vásárolnak, akkor miért hagyják ott a pontokat? Miért ne gyűjthetnék?
2011. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is igazad van!
2011. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

egyet értek :)


("A divat halott" MADONNA)

2011. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Második: senki nem írta, hogy a márka nem lényeg. Sőt, épp ez a jó benne, hogy a Fila azért egy elég jó minőséget kínáló márka, és most az is hozzájuthatott potom pénzért, akinek egyébként nem telne 10 ezres táskára, csak kínaisra. Nem mindegy, mennyi idő múlva kell újat venni.
2011. szept. 22. 11:49
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 3 vásárlás alatt össze jött a Fila táskám, szóval a fene se gyűjtött rá hónapokig. Én speciel leszarom, hogy kinek van meg kinek nincsen, sőt... tök vicces mikor a strandon mindenkinek olyan táskája van, örültem is hogy nem azt vittem ki! :D És látok sok csajon pl. ugyan olyan kínai farmert, akkor az is ciki?
2011. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Második vagyok, szerintem ennek ki kell várni a végét. Lehet, hogy a Fila alapból jó termékeket árusít, ezt nem tudom. De az biztos, hogy a tescoban lévő táskák iszonyú ócskák. Akinek szeme van, az látja.


Én is megnéztem az akció kezdetén, hogy érdemes-e gyűjteni rá. Elsőre látszott, hogy azok a táskák piaci áron alig érnek annyit, amennyibe kerülnek. Innentől aki megvette, az nyilvánvalóan nem józan megfontolásból tette.

2011. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Fene tudja. Én is összehasonlítottam a tescos táskát a márkaboltban vásárolttal, de nekem nem tűnt fel, hogy annyira ócska lenne.
2011. szept. 22. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!