Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szépség elsősorban az...

A szépség elsősorban az orrtól függ?

Figyelt kérdés
Talán az orr az arc legmeghatározóbb része. Ha csúnya orra van valakinek, az negatív hatással van a kinézetére. Ha pl. zöld, kék, barna szeme van valakinek, az tökmindegy, mindegyik lehet szép. Szerintem egyik orr, sem szép, viszont van, ami nem csúnya. Ha nincs csúnya orra, akkor már szépnek mondható, a többi arcvonás nem számít annyira. Szerintem

2023. márc. 14. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem. Egyben az összkép számít, ritka akinek szép orra van, mindenki talál hibát a sajátján, aztán majd eldönti hogy szeretné e megváltoztatni, van e rá lehetősége. Attól még, hogy valakinek nem előnyös az orra, lehet a szeme viszont igen és arra szegeződik legelőször a figyelem. Nincs olyan szerintem, hogy a szépség függene bármitól is, főleg nem az orrtól. Kinek mi…
2023. márc. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
A szépség az arányoktól és a szimmetriától függ inkább.
2023. márc. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Nem.

A kisugárzástól.


Ha az utcán mész biztos fogsz olyan emberrel találkozni aki csak úgy sugárzik. Fel sem méred, hogy hogy is néz ki, csak látod a normális önbizalmát és ragyogását. Szerencsére azért vannak ilyen emberek, random lépkedve az utcán fel lehet egy-egyet ismerni. És baromira nem számít az orruk.


Vagy nézd meg ezt:

Ez szerintem annyira gyönyörű

[link]


Százszor inkább a karakteres orrú nő, mintsem az elején lévő beképzeld 3,14csa

2023. márc. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 NTBS ***** válasza:
90%
Nem.
2023. márc. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Ugy hulyeseg az egesz ahogy van. Ha nincs szep orr csak kevesbe csunya, akkor szep szem sincs.


Tul sok szabadidod van, szerintem.

2023. márc. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Én értem mire gondolsz kérdező, és egyet is értek veled. Nekem nagyon szép a bőröm, a hajam, szépek a szemeim, közepes/átlagos a szám, és nagyon csúnya az orrom. Ez lehúzza az arcomat átlagosra/átlagosan szépre. Szép, vagy legalább nem ronda orral gyönyörű arcom lehetne. A plasztikától nagyon félek, más megoldás nincs.
2023. márc. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem is szép arcom van. Jól is néznék ki, de a nagy orrom elcsúfítja az egészet. Főleg oldalról nagyon gáz. Amikor covid alatt szájmaszkot kellett hordani, örültem is, hogy eltakarja az orrom.
2023. márc. 14. 17:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Az arányok számítanak. Ott van Adam Driver a nagy hosszú orrával, mégis sok nőnek bejön. Timothy Chalamet a kampós zsidó orrával - egy csomó lánynak mégis bejön.
2023. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Timothee Chalametnek nincs kampós zsidó orra. Adam Driver orra valóban nem szép, ő nem is számít jóképűnek. Cserébe nagyon erős a kisugárzása. Őt ezt teszi "jópasivá". De ő klasszikus értelemben nem jóképű. Egyébként szerintem is az orr a legmeghatározóbb az ember arca szempontjából, plusz a szimmetria és az arányok. De az orr kb. mindent eldönt. Ha az nem szép, akkor cseszheted. Vagy mehetsz plasztikáztatni, amivel lesz egy piszébb, de cserébe asszimmetrikus orrod..
2023. márc. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez így van!

Nekem ronda nagy orrom van, emiatt mindég elküldtek a nők.

Mindég meghatározta az életemet, persze negatív irányban.

F.46

2023. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!