Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valóban igaz, hogy szép...

Valóban igaz, hogy szép elsősorban a szemétől lesz valaki és ha az arc többi része nem annyira tökéletes (pl. nagy orr), a szép szem ellensúlyozza?

Figyelt kérdés

2012. okt. 5. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Igaz. Nekem nagy zöld, igéző szemem van, az orrom viszont horgas, nagy. De mégis buknak rám a pasik. Soha nem értettem mit esznek rajtam, mert én utálom hogy olyan nagy az orrom. De még soha nem kaptam kritikát. Nagyon sokan minden nap bámulnak, rámdudálnak autóból, beszólogatnak, stb.
2012. okt. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hmm...az autós dudálók sztem inkább az alakod miatt csinálják ezt, messziről nem látszódik jól az arc. Tuti nagyon jó alakod van...
2012. okt. 5. 15:13
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Ez a szem dolog már annyira elcsépelt... Szerintem mindegy, milyen szép az illető szeme, ha krumpliorra van. Hacsak nem kancsal az illető, pont nem érdekel a szeme, inkább a haja, vagy az arca vonásai, ajkai.


22L

2012. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
szerintem nincsen ennyire nagy hangsúly a szemen, mint ahogy itt leírtad, tökre nem ellensúlyoz szerintem valami sokat.
2012. okt. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
előző, én is ettől tartok :(
2012. okt. 5. 15:20
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Lehet rá példát találni, de ez így nem igaz. Rengeteg olyan modell van, akinek tök átlagos szeme van és mégis szép. Ez általában a ronda nők mentsvára. Szerencsétleneknek legalább a szemük szép, ezzel biztatják magukat. Ez ad nekik valamicske önbizalmat...
2012. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem azok a férfiak tetszenek, akiknek szép a szemük. A többi az másodlagos szempont, erre figyelek fel mindig :)

30/L

2012. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem igaz. Tudományosan bizonyított tény, hogy általában a szimmetrikus arc vonzó a másik nem számára, illetve az arc arányai ( szemek távolsága, száj mérete) tesz valakit "széppé"
2012. okt. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az igaz. Az arc szimmetriája tesz valakit széppé. De akkor már nem, ha van valamilyen ordító bőrhibája. De a szemen tényleg nagy a hangsúly. Nem hiába épült rá több kozmetikai cég is. Láttam már olyan lányt, hogy gyönyörű volt az alakja, a haja, de mégis üres volt a tekintete, mert olyan jellegtelen kis semmiség szeme volt. Mintha nem lett volna tekintete. De láttam már kevésbé tökéletes alakú lányt, aki nagyon csinosan öltözködött, ápolt volt, és gyönyörű szemei voltak. Megigézett. Inkább az utóbbi nők a szépek, mint az előbbiek.
2012. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!