Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Parfüm, aminek ugyanolyan...

Parfüm, aminek ugyanolyan illata van, mint a 2015-ös reformulálás előtti Ariana Grande Arinak?

Figyelt kérdés

Akár niche verzió is szóba jöhet.

Légyszi, ne azt írjátok, hogy “nézzem meg a Fragranticán”, mert minden nap azt bújom, de a felkínált alternatívák között a Justin Bieber Collector’s Edition-ön kívül (ami már nem kapható 😕) a többi köszönőviszonyban sincs vele, csak annyi a kapcsolat, hogy hasonlóan cukros illatok.


Minta alapján szerettem bele, ami elég régi lehetett.

Ritka az az illat (pláne celebparfüm!), ami tényleg ennyire kiegyensúlyozott számomra.

Aztán megvettem nagy üvegben pár éve, de ebben az új verzióban már pont az a földöntúli légiesség nincs meg, amibe anno beleszerettem.

Sokkal “ragadósabb” az édessége, és az illat szerkezete is egydimenziósabb lett.



2023. márc. 15. 11:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!