Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép volt Sissi...

Szerintetek szép volt Sissi anyja fiatal korában?

Figyelt kérdés

[link] ezt az egyetlen képet találtam róla (ami nem festmény) a többin amin van már öreg. Szerintem szebb volt sokkal mint Sissi alakra is csinosabb.

Itt van Sissiről is kép: [link]



2023. márc. 16. 20:34
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Sissi szebb volt
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még a Sissi-ről szóló kérdéseidet? Miért pont róla kérdezel?
2023. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Sissi arca szebb, viszont az alakja betegesen vékony, kvázi csak a ruhái meg az extrém szoros fűzői tartották “egyben”. Sok bizonyíték van róla, hogy súlyos anorexiában szenvedett. Láttam élőben néhány ruháját, félelmetesen vékony a derekuk, elképzelni nem tudom, egy felnőtt nő hogy tudta azokat viselni (ráadásul Sissi elég magas is volt).
2023. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves 1! Nekem ez az első kérdésem Sissiről nem tudom miről beszélsz de ha lehet ne itt és ne rajtam vezesd le a feszültségedet köszi!
2023. márc. 16. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Ó bocsánat, pedig azt hittem, hogy ez is a te kérdésed. Pedig annyira hasonlít a kettő. 🤔

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..


De ha nem, hát nem. Csak furcsa, hogy eddig nem volt ilyen kérdés, és most hirtelen, "véletlenül" minimum kettő is.


És az nem frusztráció, ha felteszek neked egy kérdést, aminek, mint látod, meg van az alapja.

2023. márc. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat de tényleg nem az enyém csak hirtelen meglepődtem hogy milyen másik kérdés? Ez az első kérdésem.
2023. márc. 17. 09:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem Sisi anyja….

Ludovikáról fiatalon nem készült fénykép. A képen Sisi apja egy ismeretlen nővel (állítólag törvénytelen lányával) látható.

[link]

Ő volt Sisi anyja.

2023. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
O... Wikipédián találtam pedig akkor bocsánat..
2023. márc. 17. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!