Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha mindkét nagymamám gyönyörű...

Ha mindkét nagymamám gyönyörű vokt fiatal korában, és anyukám is szép akkor én miért lettem ilyen ronda?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Genetika. A gének többféleképpen kombinálódhatnak, így más lesz a megjelenési alak is (egyszerűen mondva).

A szépség pedig elég szubjektív dolog, azért mert őket szépnek látod, még nem biztos, hogy te ronda vagy. Oké? :)

2015. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
A genetika gyakran egy p*csa, és lehet csak te látod igy magad. Szempnt kérdése
2015. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor nálatok használandó ideológia: Nézd meg a lányát, dugd meg az anyját. :D - mellesleg ahogy írták ez szubjektív lehet, hogy csak a meglepetés varázsa miatt látod őket olyan szépnek. :D
2015. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Anyám mai napig szép nő, apám jóképű volt, nagyanyám és egész családja szép volt, nagyfaterék szintén, nagybátyám jóképű gyerek volt, én meg olyan vagyok, mint egy lefosott kilométerkő :D


Sajnos szerencsétlenek vagyunk.


22/f

2015. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Hogy tudjátok magatokat sajnáltatni és másokat hibáztatni.
2015. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

# 5


Én nem hibáztatok senkit, h ronda kölök lettem. Meg nem is sajnáltatom magam, nem tehetek róla.. :D

2015. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
ez ilyen. a családban nálunk minden nő nagy mellű, nekem meg kicsi. : D és ami még érdekes, hogy a szemük is nagy, kerek, de mi bátyámmal valami régi ősünkre ütöttünk, mert olyan mandula szemünk van, hogy egy koreai is megirigyelhetné. : D
2015. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak egyszerūen kamasz/fiatalkorban vagytok és túl szigorúak vagytok magatokhoz. Az emberek könnyebben találnak hibát a saját külsejükön, mint másokén.

A szépség egyébként sem mérhetõ, ami az egyiknek nem tetszik, az talán valaki más ideálja. :)

2015. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy ronda lennél, manapság minden fiatal azt mondogatja hogy milyen ronda, közbe meg átlagosak vagy kifejezetten szépek... számomra ez az ami érthetetlen. Vagy vannak akik elhíznak, csúnya a frizurájuk és nem áll jól nekik, előnytelen ruhákat hordanak, de ezeken könnyen lehet javítani. Csak sokan semmit nem tesznek...
2015. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 8


22 évesen mondom ezt magamra, szóval. :)


De valószínű, hogy a kérdezőnél is meg nálam is az önbizalomhiány játszik szerepet, mert nem egyszer kaptam már meg, h jóképű, helyes, aranyos srác vagyok, de mindig szidom magam. Nah m1.

2015. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!