Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek menő a H&M-ben,...

Szerintetek menő a H&M-ben, Zarában, Bershkában, Pull and Bear-ben, Stradivariusban, Mangoban dolgozni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 00:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az eladó az minden, csak nem menő foglalkozás. Amúgy meg attól, hogy valaki a Mangóban dolgozik, ugyanúgy eladó, mint az, aki pl a Tescóban. Jól mondta az egyik előttem lévő válaszoló, az a valami, ha valaki bolttulajdonos.
2010. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A "dolgozni" szó alatt nem csak az eladókat értettem. Az üzletekben vannak részlegvezetők, kirakatrendezők, üzletvezetők is.
2010. okt. 7. 18:00
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ebben a mai szemét világban már az is menő,ha valakinek van munkája....
2010. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
Hát... bizonyos körben lehet akár trendi is (meg tuti trendibb, mint az éjjel-nappaliban), de azért nem annyira menő sztem.
2010. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát erre a kérdésre azért válaszolt pár ostobenkó ember is... gondolom az a típus lehetsz, aki a 32-es p*csáját úgy rázza végig a plázán, hogy zörögnek a csontjai :)
2010. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az ember nem azért dolgozik, mert az "menő"

Dolgozni soha/sehol nem szégyen.

2011. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Egyik boltban sem menő dolgozni, de ha választhatsz, akkor menj a Mangoba! Gyönyörű a munkaruhájuk (ezt minimum negyedévente változtatják) és ha beszélsz angolul vagy más nyelven akkor plusz pénzt is kapsz.
2017. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!