Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Shenmen piercing segített...

Shenmen piercing segített valamiben?

Figyelt kérdés

Leginkább az alvászavar miatt szeretném ezt a piercinget,de nem tudom erre mennyire hatásos.

Kinek mire hatott?



2023. márc. 19. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Placebo hatás, semmi másra nem jó.
2023. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Csak ne a győri szőke hölggyel szúrasd.

Marha jó a marketingje… én is bedőltem neki. Sajnos előtte nem tájékozódtam eléggé. Teljesen máshova szúrta mint ahol van a shenmen pont. Olyanhoz menj aki beméri !

2023. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Nekem allergia miatt lett helix piercingem én sem hiszem el, de működik. Azért vállaltam be, mert migrén piercing több ismerősömnek is bevált. Ha egy kicsit jobban utánaolvasol az akupresszúrás hatását a nyugati orvoslás is elfogadja. Az egyetlen gond amit a felettem lévő is említett, hogy valójában csak a szerencsén múlik, hogy eltalálják-e azt a bizonyos pontot. Mivel egyre elterjedtebb és elfogadottabb ékszerként is, így nem nagyon van vesztenivalód.
2023. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!