Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik Dior Sauvage változat...

Melyik Dior Sauvage változat a legjobb?

Figyelt kérdés

Régen volt egy illat, amit nagyon kerestem, és nem tudtam mi lehet, nemrég megtudtam, hogy a Dior Sauvage az.

Amin meglepődtem, mert nekem is ez a parfüm van egy ideje, csak ügye ebből több féle van. Azt már nem tudom hogy melyik változat lehet, Edt, Edp, vagy elixir. Szerintem a két első közül lesz valamelyik. Erős, friss kicsit szúrós illat. A sima "Parfum" változat van nekem, amiben picit érzem azt az illatot, de mégsem úgy, ahogy azt a parfümöt. Szóval tuti hogy valamelyik másik lesz az.


2023. ápr. 1. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
EDT a classic illat. A frissebb.
2023. ápr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De azt ne felejtsd el, hogy teljesen máshogy hat mindenki bőrén minden illatanyag. Más akkor is, ha illatcsíkra fújod, akkor is, ha ruhára és akkor is, ha bőrre.
2023. ápr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Elixir a legkifinomultabb. De az már kicsit más irányvonal mint a többi. Az EDT a legtrógerebb amit minden konditeremben érezni, az EDP kicsit kifinomultabb, a parfum már jóval kifinomultabb irányvonal.
2023. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az EDT és EDP tök ugyanaz az illat, csak más a tartóssága. Az Elixir meg egy full más illat.
2023. máj. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4

Soha nem próbáltad még igaz? :o)

2023. máj. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Évek óta EDT-m és EDP-m van. EDT nyárra, EDP télre. De nyugodtan cinikuskodj. :)
2023. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal az illat ugyanaz, ezek csak az erősséget, tartósságot jelzik
dec. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én azért érzek különbséget, egy ismerősnek edt-volt, amit régóta kerestem, nekem a "parfum" verzió. És nem gondoltam hogy az edt lesz amit évek óta keresek illat, miközben már parfüm mintát is vettem belőle, meg az edp-ből. :D
dec. 25. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!