Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sosem fognak komolyan venni a...

Sosem fognak komolyan venni a "cuki" külsőm miatt?

Figyelt kérdés
A külsőm ilyen tipikus cuki lány és nem tudok mit kezdeni vele. Babaarcom van nagy szemekkel, frufrum, alacsony vagyok és vekony. 20 eves vagyok, de mindig fiatalabbnak néznek a koromnál, a személyimet is mindig elkérik. A legtöbb ember cukinak és butusnak tart első ránézésre, pedig nagyon nem ilyen vagyok, de nehéz kitörni ebből a skatulyából. Mit tegyek, hogy kevésbé legyek cuki? Keményen öltözködni nem szeretek, nem tetszenek az olyab ruhák, mint pl a bőrkabát. A vilagos, a pasztal és bézs színeket szeretem, de van néhány fekete vagy szürke holmim. Hogyan sminkeljek, mikyen ruhát hordjak, hogy komolyabbanak tűnjek.

2023. ápr. 20. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Tanulj.
2023. ápr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

20 évesen már elég érettnek kellene lenned ahhoz, hogy ezek a dolgok pont ne érdekeljenek. Őszintén, mit zavar az téged, hogy mit gondolnak rólad mások? Élj úgy, ahogy neked kényelmes és ne azon görcsölj, hogy mit gondolnak rólad.


(31 vagyok és amikor megborotválkozom, tőlem is gyakran elkérik a személyit, szóval ne hidd, hogy valami egyedi eset vagy :))

2023. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 a legnagyobb bajom, hogy a külsőm miatt a legtöbb ember butának, naívnak és gyerekesnek feltételez és akik nem ismernek úgy is kezelnek.
2023. ápr. 20. 11:57
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem növessz kiàllàst, inkàbb.


Ezek a típusok, amilyen te vagy, 35éves korukig így néznek ki, jó eséllyel. Vagy megszokod a helyzetet, vagy formàlsz rajta.

2023. ápr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

A cukiság pozitív tulajdonság.


Légy büszke rá, légy magabiztos. Ne zavarjanak az előítéletek.

2023. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

én átérzem amit írsz, nekem is elég komolyan vannak cuki vonásaim, de én magas vagyok hozzá meg mély a hangom :) nekem az volt a feladatom lényegében, hogy akkor goth kidből felnőtt nő legyek.


először is legyen magabiztos kiállásod, legyen benned egyfajta elegancia, méltóságteljesség, te is vedd komolyan a másikat. első lépésként ne lányként utalj magadra, hanem nőként. ;)


a megjelenésed meg nem tudom milyen, de nyilván vannak felnőttes hajviseletek, smink lookok meg outfitok, azok közül lenne érdemes választanod pl munkához meg hasonló események ideje alatt. nyilván ha elmész bulizni vagy talizni haverokkal, akkor mehet bárminemű komolytalanság :DDD nem azt mondom h égesd el az összes ifjúsági ruhadarabodat, hanem azt hogy legyen egy professzionális gardróbot meg egy játszóruhás, én sem az animés felsőmben megyek egyetemi órákra (kivéve ha polgárpukkasztásból felveszem zakóval)


esetleg írj rám, én 23 éves vagyok :) ha írsz konkrétumokat a megjelenéseddel kapcsolatban akkor adhatok tanácsokat, mutathatok képet, etc. engem szinte mindig idősebbnek néznek a koromnál

2023. ápr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 vagyok, szintén alacsony kerek pofival. (Az a csipkednivaló).

A munkahelyemen mindenki kérdezte, hogy diákmunkára jöttem-e, majd lehervadt az arcukról a mosoly mikor közöltem, hogy nem... én leszek az új energetikai mérnök.

2023. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ezen ne valtoztass, mert ez elonyodre valhat ha ugy kezeled. Egyreszt az emberek nem fogjak elvarni toled hogy teljesits, illetve nem fognak rad tekinteni mint konkurrencia, ami nagy elonyod lehet.


Masreszt pedig fiatalosit. En 30 vagyok es meg mindig elkerik a szemelyimet, es fiatalabban nezek ki, mint barmelyik volt osztalytarsam. Ez 10000% elony!

2023. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Elozo vagyok, meg annyit hozzatennek; tekints ra ugy mintha farkas lennel barany boreben! Azt hisznek amit akarnak, te meg csak csinald amit tudsz es szeretsz, majd jol meglepodnek majd hogy nem is vagy olyan butuska mint hittek!
2023. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!