Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A csuklómra szeretnék egy...

A csuklómra szeretnék egy tetoválást. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

A csuklómra szeretnék egy tetoválást,és az lenne hogy:Ti Amo


Valakinek van a csuklóján tetoválás? Mennyire fájt?



L


2010. okt. 9. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Valakinek biztos, de nagyon nem jó ötlet, egyenesen a legrosszabbak közül való. Mert ha fáj, akkor nem csináltatod meg? Amúgy nem vlami eredeti ötlet...
2010. okt. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is odaszeretnék...de ez a ti amo....

Megfogod bánni,mert ez is ilyen szaros divat...

És basszus lehet,hogy harmincévesen lesz rajtad még 10tetkó...de pont ezt ugyfogod utálni mint a szart,mert fiatal voltál,és behódoltál a divatnak...és örökre ott a nyoma.Ti amo...bazz...

2010. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is odaszeretnék...de ez a ti amo....

Megfogod bánni,mert ez is ilyen szaros divat...

És basszus lehet,hogy harmincévesen lesz rajtad még 10tetkó...de pont ezt ugyfogod utálni mint a szart,mert fiatal voltál,és behódoltál a divatnak...és örökre ott a nyoma.Ti amo...bazz...

--->

Én ezt nem divatból csinálom,nekem tetszik és azért :)

10tetko??nekem ez az egy épp elég lesz,és nem fogom megbánni?

Mi a bajod a Ti Amo-val? -.-

tudod egyáltalán mit jelent??

2010. okt. 9. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:

egy Rihanna szám alapján biztos nem csináltatnék tetoválást. és főleg nem a csuklómra, hidd el, minél jobban látszódó helyen van később annál nagyobb problémák lehetnek belőle. ezért is van az, hogy például a nyakra egyáltalán nem ajánlanak tetoválást.

az iyet átkell gondolni, mert egy életre ott maradhat. vagy pedig mehetsz a jó drága lézerkezeltetésre>.<


egyébként nekem egy apró, vagy ízléses tetoválással nincs gondom, sőt nagy Kat von D rajongó vagyok. de ez már megint egy másik téma..

2010. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ki beszélt itt rihanna számról?? :OO

nem azért csináltatok mer a szaros számának az a cime

egyébként meg a rihanna számának a cime Te amo. amit én szeretnék az meg Ti amo, teljesen más nyelv ;) ;)

2010. okt. 9. 22:14
 6/6 A kérdező kommentje:
összevissza beszélsz mindent :'D
2010. okt. 9. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!