Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átváltozás egy év alatt?...

Átváltozás egy év alatt? Túlsúlyos "szürke kisegérből" bombanő?

Figyelt kérdés

Igen, 1 évem van megváltozni. Még a szüleimmel élek, tanulok - ez az utolsó évem. 1 év múlva elköltözök egyedül egy idegen városba, ahol majd munkát kell találnom természetesen és tudom, hogy a külső nagyon is sokat számít... Illetve szeretném kicsit (nagyon) fellendíteni a magánéletem is, mert nincs senkim...

Túlsúlyom van (mindig volt :S), barna, fakó hajam, száraz bőröm, jó állapotú, de enyhén száraz fogaim, pattanások néha, tág mitesszerek...

VÉGET SZERETNÉK ENNEK VETNI!

A hajammal tudom egyedül, hogy konkrétan szőkét akarok...

Valakinek tippek a többihez? :)

Természetesen meg szeretnék tanulni ízlésesen, trendin, nőiesen öltözködni, sminkelni is...


L19


2010. okt. 9. 13:16
 1/8 A kérdező kommentje:

* sárga fogaim


xDDDD nem száraz :DDD

2010. okt. 9. 13:18
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre két dolgot tudok mondani :


1. minden lehetséges .


2. aki a célt akarja, annak az eszközöket is akarnia kell.


sok sikert :)

2010. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha átakarsz változni,akkor sikerülni fog..
2010. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

csináld, de akkor szívvel lélekkel:) a túlsúlyt nem írtad mennyi, de ne akarj túl gyorsan fogyni mert csúnya lesz és nem is maradandó. járj sportolni, kocogni.

De mindenekfelett szerintem egy egészséges önbizalmat kell kialakítanod magadban. egyszer próbáld ki a következőt: (meglepő, én kipróbáltam, vicces volt) hozd rendbe magad amennyire tudod, smink, jó előnyös ruhák, stb. és a hétvégén menj el egy szórakozóhelyre távol az otthonodtól. vihetsz magaddal barátnőt, de mehetsz egyedül is. ÉS vetkőzz ki önmagadból, játszd el a magabiztosat. Menj oda pár sráchoz aki tetszik, és csak természetesen nevetgélj velük, ne érdekeljen semmi, mondván úgysem látnak többet. A lényeg hogy tnj nagyon magabiztosnak és boldognak. Meglátod mennyivel máshogy állnak hozzád az emberek így:)


Szval nem lehetetlen amit véghez akarsz vinni, de fektess bele minden energiát.

2010. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A változást belülről kell elkezdened,mert amíg önbizalomhiányban szenvedsz,és utálod saját magadat,addig utálni fog a környezeted is.Sajnos ez így van,szóval szeresd meg magadat!

Másodszor:sétálj és biciklizz,ha dolgod van,inkább gyalog menj,lépcsőzz,tornázz esténként.Hétvégente futhatsz is a szabadban,míg az idő engedi.

Vágass valami divatos frizurát,és kérj tanácsot a fodrásztól,szerinte melyik hajszín passzolna legjobban az arcod,bőröd,szemed tónusaihoz.

Az előnyös tulajdonságaidat hangsúlyozd ki,például egy szép dekoltázst mi kell emelni,míg egy vastag combot takarni.Eszerint válogass ruhákat.

2010. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

hozzászólni nem tudok érdemben, de minden bizonnyal lehetséges, csak nem lesz egyszerű. sok sikert.

22f

2010. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Konditerem/edzésterv,egészséges étkezés,egy jó fodrász+törődj a hajaddal,pakolások stb.

Miteszerek ellen otthon is tehetsz,de h nem tudsz akkor kozmetikus.

Ha nincs izlésed öltözködés ügyben és a sminkhez sem értessz,akkor kérd meg egy barátnőd(akinek szerinted és mások szerint is jó a stílusa),hogy segítsen neked.

Nézegess divatlapokat esetleg(Pl Cosmopolitan:D)

De a legfontosabb,hogy akard adolgot nagyon-nagyon.

2010. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja ha nincs pénzed esetleg konditeremre otthon is tehetsz azért,hogy jobb alakod legyen.Figyelj az étkezésre,igyál sok folyadékot.

Én naponta 150gugolást és 50-100felülést csinálok.(Majdnem minden nap)

Bár nem vagyok kövér,de sokkal jobban érzem így magam.

Sok sikert!

Ja mégvalami.Szerintem kezdésnek ne a szőkét válaszd,fess valami szép világosbarna színt.Máris jobb.

2010. okt. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!