Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túlsúlyos, szürke, enyhén...

Túlsúlyos, szürke, enyhén elhanyagolt lányból tavaszra jó nő akarok lenni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Leírnátok pár lépést, amit először tegyek meg? Aztán utána?


Tudom, hogy nem tudom addig leadni az összes súlyfeleslegemet, de jobb lenne karcsúbbnak, feszesebbnek és összességében is szebbnek lenni.

A fogaim kicsit sárgák, a bőröm száraz (kivéve az arcomon, mert ott zsíros, az orrom eléggé mitesszeres), a körömágybőröm gyakran beszakad. A hajammal is van gondom, ami középhosszú barna, mert nagyon gyorsan zsírosodik (2 naponta mosnom kell), a vége pedig gyorsan törik. Egyébként festettem, de lenövesztem (nem feltűnő, mert barnára volt festve is)...


Tippek? :)


Köszi! :)


Tavaszra új lány akarok lenni, aki sokkal szebb, szexisebb, magabiztosabb, nyitottabb!


L20


2011. okt. 3. 20:38
 1/5 mus musculus ***** válasza:
Mit takar ez a túlsúly? Mert ez azért attól is nagyban függ.
2011. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakran törik, akkor gyakran vágasd, használj hajvégápolót és hasonló termékeket. Próbáld meg pl hogy hétfőn megmosod, következő a szerda, aztán úgy szervezd a dolgaid hogy hétvégén SEHOVA ne kelljen menned, és legközelebb csak vasárnap moss hajat. Próbálj meg átállni a heti 2x hajmosásra. Az arcodra keress pl Dm-ben ilyen bőrradírt meg ilyen dolgokat. Súlyfelesleg: mozogj! Én is mots kezdtem el mozogni, mert rajtam is van egy kis súlyfelesleg, konditerembe járok, egy órát kardiózok (bicikli, futópad, taposógép:fogyás) és félóra erősítés pl: has, hát, karok, vállak, lábak. A testedre testápolót kenj, ha "szebb" akarsz lenni egy kis smink sem árt (nem tudom mennyire kencézed magad), a neten rengeteg videó van, én a szolidabb sminkeket preferálom. Ha akarsz a hajadnak amúgy vágathatsz valami új formát, ha a mostanit unod már, és közben a fodrász tanácsát is kikérheted. Öltözködj az alkatodnak előnyösen, attól hogy van egy kis felesleg, még lehet csinos az ember. :) 16/L
2011. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is tavaszra terveztem a nagy átalakulást. Nekem is a súly a probléma, a körömágy, és a bőröm.... :(


Én ott kezdtem, hogy elhatároztam mit akarok változtatni, mert tudom egyszerre nem fog minden menni.

Fogak: fogorvosra bízd inkább. De mosd rendszeresen és ellenőriztesd.


Arcodra: szerintem 1-2 alkalommal menj el egy arctisztításra a kozmetikushoz (ez 3-4ezer ft kb/alkalom)

Kérj tanácsot a kozmetikustól milyen krémet ajánl a bőrödhöz.

A száraz bőrre: radírozd le testradírral, ha nem akarsz költeni radírra megteszi a cukor és olivaolaj keveréke. Illetve vegyél valami jó krémet is. (én amit szeretek az avon-ból pár testápoló, illetve a hagyományos kék niveat szeretem,de az elég zsíros, szóval télen pont jó.


Körömágy: egy manikűr (felénk 1200-2000ft körül van). magadnak áztasd be, told vissza a körömágyat. esetleg valami jó kis olajjal ápold, és estére kenj rá hidratáló krémet (nekem az avonos planet spa kézkrémek váltak be)


haj: legalább egyszer menj el fodrászhoz. Kicsit vágni a végéből, és felfrissíteni. Esetleg fazon váltás...?

illetve olyan sampont/balzsamot,a mi kifejezetten zsíros hajra való.


Persze ha nem akarsz sokat költeni vagy egyáltalán nem (ezt nem írtad, hogy akadály-e, akkor persze házilag is sok dolog elkészíthető pl pakolás, radír, stb.


Én pl fogyni tuti nem tudok (betegség),de én ruhák terén is stílust váltok, kicsit nőiesebben, megtartva azért a sportosabb (lapos cipő) vonalat.

2011. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Küldj egy képet privátban, nem küldöm tovább. Olyan nincs, hogy nem tudod leadni azt a túlsúlyt. Ennyi idő elég rá, kivétel, ha 120 kiló vagy... de én feltételezem, hogy 100-at meg se közelíted.
2011. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg könnyebb lenne képpel, de ami mindenkinek jót tesz, az a sport. Enélkül fogyni úgysem fogsz tudni, legalábbis szépen biztos nem. Kezdj el futni, szerezz egy normális cipőt, és utána ingyen van... esetleg ússz, az még nagyon jó a lányoknak. A hajadra használj gliss kur hajvégápolót, az nekem is bevált, és sokaktól hallottam már, hogy tényleg jó. Vagy próbálj ki hajpakolásokat, pl olíva vagy ricinusolaj. Ami még nagyon jó a hajnak az a tojás... sampon helyett is lehet használni. Csináld azt pl, hogy a heti egyszer vagy kétszer samponnal mosol hajat, a többi helyett meg tojással. Így nem kell annyit samponozni a hajad, de a mosásról sem kell lemondani. :) Nekem is zsíros, nagyon problémás arcbőröm van, ami nekem nagyon bevált, az a La roche-posay termékei zsíros, problémás bőrre (effaclar k vagy effaclar duo). Nem a legolcsóbb, de sokkal jobb, mint bármelyik boltban kapható arctisztító... gyógyszertárban lehet venni egyébként. A kezedet kend rendszeresen valami zsírosabb kézkrémmel, az elvileg rendbe kénem hogy hozza. Vagy ha gyógyszertárban kérsz tanácsot, szerintem ott is tudnak krémet ajánlani.
2011. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!