Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik sztár a...

Szerintetek melyik sztár a legszebb smink nélkül, és melyik a legkevésbé szép, a felsoroltak közül? Képek.

Figyelt kérdés

1. Selena Gomez

[link]


2. Gigi Hadid

[link]


3. Emma Roberts

[link]


Nemeteket írjátok oda légyszi.



2023. máj. 3. 11:15
1 2
 1/16 anonim válasza:
83%
Számomra a képek alapján Selena Gomez a legszebb, és Gigi Hadid a legkevésbé.
2023. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik szép a linkelt képeken.

Selena Gomeznek van egy elég nagy műszempillája ezen a képen és mintha ki is lenne húzva a szemhéja. Szóval azért annyira nem totál smink nélküli.

Talán Gigi Hadid a legszebb. De más képeken annyira nem tetszik.

Más képek alapján inkább Selena.

2023. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a sorrend:

1. Emma

2. Selena (rajta ugyan van egy minimális smink de nem vészes)

3. Gigi

Giginek is nagyon szép arca van de neki jobban áll a smink, Selena meg Emma pedig pont hogy smink nélkül szebb, vagy minimális sminkkel.

2023. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
1 3 2
2023. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
1 átlagos, 2 és 3 csúnya.
2023. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes Selena nem játszik, műszempilla és szemöldök is meg van csinálva, valamint szerintem smink is van rajta ezen a képen. Gigi és utána Emma a sorrend.
2023. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A legszebb a 3. A legfurcsább a 2. (F40)
2023. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

1. Emma. Ő tényleg eléggé szép.

2. Gigi. Én őt nem látom valami extra szépnek. Ez egy jobb kép róla, de amúgy sokszor nagyon látszik rajta a plasztika. Nem értem miért kapták fel ennyire, furi feje van. Jól sminkelhető, de nem szép a fejformája, a szemei kicsik, a szája sem tetszik.

3. Selena. Ezért tuti le leszek pontozva mint mindig ha leírom, de szerintem Selena kifejezetten nem szép. Ez róla is egy jobb kép, de amúgy nem így néz ki. És tudom, beteg, azért puffadt mostanában a feje. De már akkor sem értettem mit esznek rajta mikor befutott. Kalács arcú, kicsi mélyen ülő szemekkel. Most meg még fel is van teljesen püffedve szegény. Személyiségre amúgy aranyosnak tűnik az alapján ami a médiában megjelenik róla, de hogy másoknak mi tetszik benne, azt én soha nem fogom megérteni.

2023. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

1. Emma

2. Selena akkor is ha van rajta műszempilla

3.Gigi

2023. máj. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Selena Gomez ki van festve. Műszempilla, szemhéjtus, plusz alapozó (na az ilyen nőkre mondják a férfiak, hogy smink nélküli természetes szépség, mert észre sem veszik XD), de szerintem ő a legszebb arcra a linkeltek közül.

A második elmegy, a harmadik nem tetszik.

2023. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!