Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik sztár a...

Szerintetek melyik sztár a legszebb smink nélkül, és melyik a legkevésbé szép, a felsoroltak közül? Képek.

Figyelt kérdés

1. Selena Gomez

[link]


2. Gigi Hadid

[link]


3. Emma Roberts

[link]


Nemeteket írjátok oda légyszi.



2023. máj. 3. 11:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%

Mindhárman nagyon szépek szerintem, de Giginek különleges arca van szerintem, nagyon szép nő .

N

2023. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Az első a legszebb, mert természetesnek tűnik, a 3. nagyon fel van töltve, és a 2. is fel van töltve - mármint az arca. Én ezt ki nem állhatom.
2023. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy mindegyiken van smink, nem baj?😹 Mondjuk Emmán a legkevesebb, de rajta is van egy kis alapozó, pirosító, a szemén egy minimális árnyalatú szemfesték.
2023. máj. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Selenának ez a brow lift vagy eye lift nem tett jót. Sokkal fáradtabbnak néz ki így szeme.
2023. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mindegyiken van smink, szempillaspirál, szemöldök kihúzva, rúzs, alapozó, pirosító, Hadidon talán még highliter is. Azon felül, hogy nyilván retusált, filterezett képek valamennyire.

Smink nélküli, persze…Amúgy Selena és Emma Roberts szépek, Hadid szerintem nagyon nem.

2023. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Selenán DURVÁN SOK smink van, és látszik is ez azonnal.

Gigi-n is sok smink van, de valamivel kevésbé szembeötlően sok olyannak, aki nem ért hozzá.

A legkevesebb smink Emmán van, de ő azért rajta is van többféle termékből több réteg.


Ergo nem lehet megállapítani, hogy smink nélkül melyikük a legszebb. Maximum azon lehet vitatkozni, hogy TERMÉSZETES HATÁSÚ SMINKKEL ki a legszebb. De ez sem lenne a legmegfelelőbb szempont, mert Selena rögtön kiesne, mivel feltűnő, címlap sminkben van.

2023. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!