Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők lógó vagy elálló mellekkel...

Nők lógó vagy elálló mellekkel, nekik szól a kérdés. Szexinek érzed magad?

Figyelt kérdés

Volt valaha ilyesmi miatt frusztrációd?


Volt súlyos hízás/fogyás?

Egyéb betegség? Kort is kérek írni, ha nem túl nagy probléma.



2023. máj. 5. 20:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

25 éves korom óta borzalom, amióta gyerekem lett (pedig a babának nem sok köze volt a mellemhez), nem is híztam sokat egyáltalán, 1 hónap után kevesebb volt a súlyom, mint korábban, a melleket mégis cseszhetem.

Soha nem éreztem magam szexinek, feszes friss huszasként sem, úgyhogy nem oszt nem szoroz

2023. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

Tipikus perverz kérdés, gondolom majd az összes nőnél bepróbálkozol a tenyérbemászó dumáddal, aztán kimutatod a pszichopata oldalad, miután szorgosan leépítetted a maradék önbizalmukat.

Hidd el ez a stratégia a mai világban már rohadtul átlátszó, attól hogy valaki a melle, testsúlya, fogsora vagy bármi más miatt önbizalomhiányos,még nem fog rád fanyalodni.

2023. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Joli néni vagyok, 78 éves. Hát, kedveskem, nekem lóg mint a tejeszsacsko, de ebben a korban mán ugyan nem számít. A térgyemig érnek, néha a balt be is csípi a biciklilánc.


De Józsim szexinek tart, így én is magamat. El kell tudni fogadd a tested édeském.

2023. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
Nem, nekem amióta kinőtt, lóg, szóval selejtes vagyok.
2023. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

A koromat nem szoktam publikálni, legyen elég, hogy 3 gyerekes anya.

A párom imádja a melleimet, nem megy el mellettem úgy, hogy meg ne simogatná. Este amíg el nem fordulok tapogatja, csókolgatja, szívogatja, imádja a felálló a bimbóimat. Úgy alszunk el, hogy kis kifli nagy kifli, a mellem a tenyerében, néha reggel így is ébredünk. Nem nagyon lógnak, de bimbóim már nem az eget nézik 3 gyerek után. De mindig mondja, hogy sokkal jobb a lágy melleimhez bújni, a kemény, Égiekkel kacérkodó bimbókkal csak címlapfotókra való a cici. Imádja a méreteit is, akkorák, hogy hátulról is látszik, ahogy két oldalt kidomborodik.

És ez a lényeg! Hogy van akinek tetszik! Szóval igen, szexinek érzem magam, és imádom, hogy ennyire bukik rájuk! Imádom, hogy teljesen meg tudom bolondítani azzal, ha az arcába nyomom őket. Jó hogy vannak, büszke vagyok rájuk.

Nem féltékeny, nudi strandra is szoktunk járni. Eleinte zavarban voltam, takargattam magam, de mindig azzal biztatott, hogy húzzam ki magam, lássa mindenki, hogy neki milyen jó nője van. Miután levetkőztem a szégyenlősségemet, észreveszem, hogy tényleg, milyen sok férfi csorgatja a nyálát a melleimet bámulva. Ilyenek után miért ne érezném szexinek magam?

2023. máj. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
6%
Utolsó, azèrt megtarthattad volna magadnak a pikàns részleteket 🤮
2023. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

6-os,ugyan miért tartaná meg magának akár,ahogy fogalmazol,a pikáns részleteket is!


Feltették a kérdést,kérdeztek,ez a Hölgy pedig őszintén válaszolt,s igaza van,szingli pasiként egyet értek vele!


Büszke rájuk,s jól teszi,ilyem mellekre én is büszke lennék,mert szerintem is sexy,izgató lehet,főleg,ha szereti,ha izgatják,kényeztetik!


Tehát Kedves 5-ös nő,Hölgy,igazad van!

Picit irigylem a párodat!

Fel a fejjel,az IGAZI cicik mindig sokkal vonzóbbak,izgatóbbak,mint akármilyen laposabb,vagy szilikon mell!


De ez csak az én véleményem!


Egy szingli,szintén nagy melleket,ciciket kedvelő pasi!

2023. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7-es,persze hogy te örülsz ezeknek a részleteknek amiket itt olvashatsz,hiszen kiéhezett szingli pasi vagy. Ettől még nem lesz kevésbé hányinger azt olvasgatni hogyan nyalogatja a lógó melleit a férje. Az ilyet írja a szexualitás topicba, ott nyugodtan tud erre maszturbálni a sok szingli férfi. Ide azonban ez sok, visszataszító.
2023. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
13:34 inkább úgy kellett volna írni, hogy "ez még ide IS sok, visszataszító"
2023. jún. 25. 14:02
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

7 és 9, nem tudom miért vagytok annyira oda az 5-ös válaszától. Irigyek vagytok, hogy van mit mutogatnia, nem szégyenli hogy bimbói már nem az ég felé néznek, meg van elégedve a testével és azzal, hogy van párja, aki odavan érte, és növeli az önbecsülését, hogy másoknak is tetszik? Valószínűleg egy vidám, nyugis természetű nő, ami sokat emel a vonzerején.

Én is imádom a ciciket, csókolgatom, simogatom a páromét, ez miért visszataszító? Az utcán, strandon is megnézek minden nőt aztán van anelyik tetszik, van amelyik nem, de nem a mellei milyensége miatt, egy mosolygós arc többet nyom a latba. Nem csak a mell fontos egy nőn. Az, ha meg van elégedve az adottságaival - nem hisztizik azon, hogy jajj, van rajtam +10 kiló, mi lesz ha lefogyok vagy szoptatok és lógni fognak tőle - fontosabb, mint a méretek és hogy lóg-e. Attól még szebb egy nő, ha kiegyensúlyozott, boldog, elégedett magával. És sokkal jobb vele élni, mint egy állandóan a kilóival, melleivel, szépségével foglalkozó csinibabával. A média által hirdetett szépség ideált hajszoló, besavanyodott nőktől Isten mentsen meg. 53F

2023. jún. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!