Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik évszak/színtipusba...

Melyik évszak/színtipusba tartozom?

Figyelt kérdés

Ahány oldal, mindig más jön ki.

A bőröm világos, picit sárgás árnyalatú.

Természetes hajszínem közép aranybarna, van benne pár szál szőke. Szemöldököm egy árnyalattal sötétebb, szempillam is barna, bár az ritkás és vannak benne jócskán szőke szálak is. szemszínem, szintén barna. Nem zöldes, nem sötétbarna, szimplán sima barna.

Szeplőim nincsenek egyáltalán.

Könnyen barnulok, nem égek le, de amilyen gyorsan leszek barna, olyan hamar ki is fakulok.

Szerintetek ez most mi? Én őszre tippelnék, bár ebben sem vagyok biztos.



2023. máj. 23. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Kép?
2023. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ősz vagy.
2023. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
A szőkeség a nyárra utal.Kép?
2023. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Képet nem küldök bocsi.

A szőkét úgy értsétek, hogy fény felé van néhány szőke hajszál. Én is az őszre tippelek

2023. máj. 23. 22:24
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Fénykép vagy leírás alapján nem lehet 100%-osan megmondani, az altípust pedig még kevésbé. Menj el színtanácsadásra, ha kíváncsi vagy rá.
2023. máj. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van egy oldal a Colorwise.me. Ez ugyan mesterséges intelligenca alapon kaljulalja a színtípust és emiatt lehetnek tévedések(pl egyik kollégámnál kiadott valamilyen ősz típust és színtanacsadason meg valamelyik tavaszt mondták-a típuskörön pont egymás mellett van a kettő).


A meleg vagy hideg típust egész könnyű eldönteni. Ha szereted magadon az ikkersárga, narancssárga és hát én fosbarnának nevezem azt a barnát, esetleg teveszőrszín, akkor meleg típus vagy.

Az élénkséki skálán meg ha szereted a pasztelles, szürkés fakó árnyalatokat akkor el tudod dönteni, hogy élénk vagy tompa a típusod.


Vagy nézd meg a ruhatarad biztos van olyan darab amit imádsz és nézd meg, hogy melyik tipusnál vannak olyanok.

2023. máj. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Különben nem mindegy??!🤪👍

Van faszid vagy nincs?

Na látod!!!!

2023. máj. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NTBS ***** válasza:
0%
Ehhez sajnos nem értek.
2023. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Akkor mi a francnak írsz?!..

Többieknek köszönöm. Mesterséges intelligencia szkerin ősz vagyok.

2023. máj. 25. 23:59
 10/11 anonim válasza:
Szerintem ősz típus a legeselyesebb
2023. máj. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!