Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » "Gél lakkozás oldható vagy...

"Gél lakkozás oldható vagy zselés alappal"--- Kérem, valaki hozzáértő magyarázza el. Ez nekem kínai.(?)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rágom a körmeimet, már több mint 17 éve, óvoda óta. Mielőtt bármilyen állásinterjúra mennék, jó lenne megcsináltatni a körmeimet. Mindegyik körmös borzalmasan drága, de még ez az, amin elgondolkozok, hogy kifizetném. Ez legalább nem 8-10-en ezer. Egyszer volt műkörmöm, azt nem volt ingerem rágni, csak aki csinálta, mély nyomott hagyott bennem, annyira elcseszte.


"Gél lakkozás oldható vagy zselés alappal (manikűrt tartalmazza)


Oldható sima: 5200 Ft

Oldható francia: 5700 Ft

Zselés alappal sima (BB/CN): 6000 Ft

Zselés alappal francia (BB/CN): 6600 Ft

Zselés alappal sima (MN): 5500 Ft

Zselés alappal francia (MN): 6000 Ft"


Nem értem. Mit jelent az oldható? Szappan, forró víz leviszi, vagy körömlakk lemosó? Meg ezek a BB/CN, MN dolgok. Az sem világos, hogy a sima az mitől sima. Nem hegyes, nem tartalmaz díszítést, vagy mi? Miért sima a sima? Fogalmam nincs, hogy miért hívjam fel a műkörmöst, mert nem tudom, mit akarok, hogy nézne ki. Meg egyáltalán az ilyen zselés bizbasz mennyire strapabíró? Mosogatás, kutyasétáltatás (ökölbe szorul a kezem, amikor húznom, tartanom kell a pórázt).


2023. máj. 25. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Körömlakklemosó, de nem úgy, mint a sima lakknál. 10 perc kb. lemosós vattát kell a körömre tenni, betekerni, 10 perc múlva lemállik a lakk. A sima nem mintás, nem francia.
2023. máj. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:

Vagy oldható alapot rak alá vagy zseléset. Ha oldhatót, azt le lehet oldani magadnak, acetonnal. Ha zseléset, akkor azt a körmös csiszolja le.

A sima szerintem az, hogy nem mintás, a francia meg hogy francia manikűr, az a fehér végű. Gondolom az azért drágább, mert 2 féle zseléből építi, a simát meg egy egyszínűből.

A betűk márkák lesznek, BB az szerintem Brillbird, CN az Crystal Nails, MN az talán Moonbasa Nails? Az igazából annak fontos, aki tudja, hogy xy márka terméke neki valamiért nem volt jó.


Én zselés erősítést csinálok magamnak, eléggé strapabíró, nekem emiatt van egyáltalán körmöm (szintén sok év rágás plusz kis szar körömágy). Mosogatás, takarítás, ilyesmi nem árt neki. Ha van rajta plusz szín, plusz réteg, az még erősebb.

2023. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az MN a Mystic nails.

Az oldható alapot sem oldod le magadnak, mert nem sima lakklemosó kell hozzá.

2023. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!