Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthon körmözők, mit gondoltok?

Otthon körmözők, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Korábban próbáltam magamnak körmöt csinálni pár éve (gél lakk), de annyira nem jött be. Moyra termékekkel próbálkoztam, nem tudom ezek jónak számítanak-e?

Ismét elgondolkodtam a gél lakkozáson/erősített gél lakkozáson, érdemesebb lenne pl crystal nails termékekkel próbálkozni?

Volt már valaki esetleg szintén így, hogy első nekifutásra annyira nem jött be neki, de pár évvel később ismét belevágott?

Érdemes ismét nekifutnom vajon? Eladtam a lámpát, többi kelléket már amit régen használtam. Érdemes esetleg kezdőszettet venni?

(Csak magamnak készítenék körmöt, ha ez esetleg a kérdésből nem egyértelmű)



2023. márc. 12. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem pont van eladó szettem, crystal termékekkel. Sajnos nagyon béna a kézügyességem, így rájöttem ez nekem nem való. De maga a termék minősége szerintem elég jó.
2023. márc. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Crystal nails attól függetlenül, hogy drága, nem feltétlenül a legjobb márka.

Én pl. a Venalisát tudom ajánlani, szerintem nagyon jó minőségűek a termékeik. De ha van kérdésed esetleg a lakkozással vagy bármivel kapcsolatban, nyugodtan írj rám üzenetben.

2023. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!