Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Selena Gomez vagy Ann Hathaway...

Selena Gomez vagy Ann Hathaway szebb szerintetek?

Figyelt kérdés
Most ne azt nézzétek hogy emberileg illetve szakmaileg melyikük jobb, hanem csak kinézetre.
2023. máj. 29. 22:32
A kérdező szavazást indított:
Ann Hathaway
Selena Gomez
Egyik sem tetszik semennyire
Mindketten egyformán szépek, nem tudok dönteni
24 szavazat
 1/4 anonim válasza:
79%
Nekem személy szerint Selena Gomez, mondjuk egy tízessel fiatalabb is, mint Hathaway.
2023. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Selena meghízott, Ann meg szerintem sosem volt szép az a lófejével. Szóval egyik sem.
2023. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ők pont két olyan színésznő akiket sosem értettem hogy miért tartanak szépnek. De akkor már inkább Ann.
2023. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem minden rosszindulat nélkül, hogy Gal Gadot-t miért emeleik annyire piedesztrára. Nekem olyan semmilyen, karaktertelen, fel nem ismerhető feje van.
2023. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!