Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyha borotválom a lábam a...

Hogyha borotválom a lábam a karomat is kéne?

Figyelt kérdés

Kb tél elején kezdtem el borotválni a lábam, viszont a karommal sosem foglalkoztam. Most hogy beköszöntött a jó idő és rövid nadrágot kéne felvenni eszembe jutott hogy a karom meg szőrös. Nem nézne ki az furán hogy a lábam szőrtelen a karom meg szőrös?


18 éves fiú



2023. máj. 31. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, ha nem extrém szőrös, akkor nem furcsa. Nem üt el annyira a csupasz lábtól.



(Mondjuk én inkább a lábam sem borotválnam, ha csak nem sport miatt vagy igazi őserdő okán. De nem ez volt a kérdés.)

2023. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
A fejedet is.
2023. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nagyon szőrös, olyan mint egy őserdő. Ezért kezdtem el borotválni a lábam.
2023. máj. 31. 20:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire és,hogy téged zavar e? Én pl. a lábamat borotválom,a karomat nem,viszont nekem nem vészes.A lábam viszont brutál.
2023. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged zavar akkor szedd le.
2023. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mármint a karod is olyan szőrös vagy csak a lábad volt az borotválás előtt? Nem egyformán szőrösödnek a testrészek, de ha a karodat is szőrteleníted, akkor meg a strandon fog furán hatni a csupasz lábadhoz és karodhoz képest, ha a hasadon és mellkasodon megmarad a szőr. Már ha van.
2023. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan szőrös :(
2023. jún. 2. 00:17
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lábadon zavar és a karod is olyan,akkor jobb lenne.
2023. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy mit "kéne" és mit nem. Mindenkinek jogában áll a saját testének a szőrösségét úgy kontrollálni vagy nem kontrollálni, ahogyan azt ő akarja. Én őszintén bevallom, nem nagyon szoktam foglalkozni senkinek a szőr-helyzetével, nem hasonlítgatom össze az emberek különböző testrészeit, hogy "úúú most vajon csak a karja szőrös a lába meg nem?". Szóval ahogy neked jól esik. Ha szerinted úgy néz ki jól, hogy egyformára borotválod a karod és a lábad, akkor csináld úgy, ha meg inkább azt érzed komfortosnak, hogy a karodon meghagyod a szőrt, akkor hagyd meg a szőrt. Ennyi :)
2023. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is borotválom a lábam, de én a karomat is. Pedig nincs rajta sok szőr, de nekem jobban tetszik szőrtelenül. A mellkasom pedig alapból szőrtelen.


Így mindenhol egyformán csupasz vagyok, szerintem jobban mutat így.


De ha te nem szeretnéd a karodat is borotválni, nem muszáj. De amúgy a lábhoz képest a kar borotválás gyorsan megvan, és jobban néz ki borotválva.

2023. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!