Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tesztek hogy igényesek...

Mit tesztek hogy igényesek legyetek? nagyon elhagytam magam mentális problémák miattbm és szeretnék igényessé válni.

Figyelt kérdés
2023. jún. 4. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Naponta fürdök. Mosom a ruháim. Van fogápolási és arcápolási rutinom. Járok kozmetikushoz szőrt szedetni. Nyáron 50+os naptejjel megyek az utcára. Az ízlésemnek megfelelően öltözködöm. Egyszerű üdítő sminket hordok.

Ezeket tudom hozni, ha már szépség és divat kategória.

2023. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Csatlakozom az elsőhöz :) Ha esetleg ápolatlan a hajad akkor feltennék egy maszkot,hajolajjal most egész napra a hajra majd este kimosnám.Ez kicsit " felfrissíti" Legyen igényes a frizurád, vagy kivasalt haj vagy szépen összecsurkázva.Arcápolás, fogmosás.Esetleg kiegészìtők: óra, fülbevaló, megtisztított cipő, igényes öltözködés.
2023. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Rendszeresen mosok fogat, fürdök napi kétszer használok izzadásgátlót rendszeresen mosom a hajam hónaljam szőrteleníten rendszeresen borortválkozom fanszőröm trimmelem

20/f

2023. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Napi fürdés, fogápolás, arctisztítás, igény szerint hajmosás, szőrtelenítés. Nekem még a hajfestés frissítése, köröm rendben tartása (utóbbi nálam erősítő gél, mert muszáj de alapból igényesnek tartom a sima, tiszta, levágott körmöt is). Tiszta, méretben megfelelő ruha, cipő.
2023. jún. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!