Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, tényleg fáj a gyantázás?

Lányok, tényleg fáj a gyantázás?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, és nekem nincs rá szükségem, de elég rossz lehet néhány hetente átélni, az is elég amikor a sebtapaszt leveszem. Hozzá lehet szokni?

2023. jún. 6. 08:36
A kérdező szavazást indított:
Nem, nem fáj
Csak az első pár alkalom fáj
Kicsit fáj, de csinálom
Kicsit fáj, ezért nem csinálom
Fáj, de csinálom
Fáj, ezért nem csinálom
Nagyon fáj, de csinálom
Nagyon fáj, ezért nem csinálom
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint annyira még intim helyen sem fáj a gyanta, a szemöldökszedés és epilálás viszont ténylegesen elviselhetetlen számomra.

A nagyobb baj a gyantával nekem az, hogy magamnak nem tudom csinálni, kozmetikushoz járni pedig időigényes és pénzfaló.

2023. jún. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erős,vastag szőröm van,jó sűrű,szóval nekem eléggé fáj.Nem mindenkinek,vannak szerencsésebbek.
2023. jún. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

A karom gyantaztatasa nagyon kellemes, nem egyszer el is nevetem magam, mert csikis, bar ez nem altalanos, a kozmetikus nagyot nezett.


Lent ellenben majdnem a nyelvemet leharapom, annyira nem. Nem is jarok mar, inkabb borotva.

2023. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Rejtett lány vadász kérdés
2023. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Még a gyantát jól is viselem. Fáj néhány helyen, de nem vészes. Gyorsan megvan sok szőrszál. Na de az epilátor! Az kegyetlen tud lenni.

De epilálni is olykor muszáj, ha nem elég hosszú a gyantázáshoz. De a kettőt kombinálni szoktam. Gyantázás, majd epilálás, mert nem egyszerre nő vissza gyantázás után, ritkább utána, így elviselhető.

2023. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tőből kitépjük a szőrünket, még szép, hogy fáj. Az pedig még rosszabb, amikor nem sikerül elsőre letépni, és a bőrt is húzza magával a gyantacsík. Ettől függetlenül hozzá lehet szokni, én csak azért hagytam fel vele, mert túl drága játék ahhoz képest, hogy milyen rövid ideig tart ki a hatása; plusz nagyon fájt a bőröm, amikor kezdett visszanőni a szőr, és pár napig sikertelenül próbálták áttörni a bőrfelszínt a friss szálak. Az epilálás még rosszabb, attól minden egyes szőrtüszőm begyullad.
2023. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezért jó hogy fiú vagyok

Nekünk hálisten eleg testszőnyíróval rövidítenünk

2023. jún. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!