Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lézeres szőrtelenítés esetén...

Lézeres szőrtelenítés esetén kb mennyi a kezelesi idő, illetve a reális ár?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkodom a lézeres szörtelenítésen (főleg intim), néztem egy szalont, ahol rákérdeztem a dolgok menetére.


Azt a válászt kaptam, hogy kb 10 kezelés 6-7 hetente.


Bevallom őszintén én kevesebb alkalomra számítottam.


Reális ez a 10 kezelés 6-7 hetente? Csak mert az majdnem egy 1év mire azt lehet mondani hogy megvan.


Egyébként sőtét a bőröm, sőtét hajszínem stb.



2023. jún. 8. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az egy év teljesen reális, inkább még kevés is. (És még utána is érdemes fenntartó kezeléseket csináltatni.) A 6-7 heti viszont túl gyakorinak hangzik, főleg a vége felé, bár persze készülèktől is függ.
2023. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1-essel értek egyet, ez nem 1-2 alkalmas dolog, de már ennyitől is nagyon látványos lesz az eredmény. Mindenképpen megéri hosszú távon. Ha pedig az árat nézed, kiszámolhatod, egy évben mennyi pénzt költesz szőrtelenítésre, ezt pedig szorozd fel, a kellemetlenségeket pedig még tedd hozzá (esetleges irritáció, viszketés, szőrtüszőgyulladás stb.).
2023. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én most járok. A legnagyobb csomagra fizettem, ami ebben a szalonban elvileg 8 alkalom, gyakorlatilag utána fél évig még korlátlanul mehetek ha nem tűnne el a 8 alkalom alatt a szőr. Kérdeztem a kozmetikust hogy szoktak-e még élni ezzel a garanciával, azt mondta hogy intim esetében igen. Ott nagyon sűrű a szőr, kell idő mire minden szőrszál eltűnik.

Én is 6 hetente kell járjak.

2023. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!