Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hétfőn csinaltattam Helixet,...

Hétfőn csinaltattam Helixet, most véletlen megütöttem, és vérzik. Ez mennyire baj?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szabadna mozgatni, meg semmi, nagyon véletlen odakaptam megvakarni lendületből, mert elfelejtettem, hogy ott van. Most eszméletlenűl fáj, és vérzik.

2023. jún. 15. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Semennyire, ne aggódj. Fájdalmas ilyenkor, de ettől nem lesz gond. Egyébként abból se, ha mozgatod, hiszen tisztításkor is hozzá kell érni.
2023. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne mozgasd. Fertotlenitsd le, tengeri sos vizzel torolgetsd at. Semmi kenocsot nem szabad ra/bele kenni. Tiszta kezzel nyulj csak hozza. Semmi baj nem lesz, fertotlenitsd, es rendbe fog jonni :)
2023. jún. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj nyugi. Legközelebb vigyázz és amíg teljesen be nem gyógyul (ugye elmondták hány hónap) addig óvatosan, és használd az utóápolót minden nap míg el nem fogy
2023. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!