Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Géllakk után ilyen a köröm?

Géllakk után ilyen a köröm?

Figyelt kérdés
3 hétig volt fennt géllakk a körmeimen, életemben először. Tegnap szedtem le és hát nagyon zavaró, milyen lett az előtte egészséges, gyönyörű körmöm. Tiszta száraz, recés, érdes a felülete, le sem jött rendesen a géllakk vagy nem tudom mi volt alatta, de valami réteg foltokban a kormeimen. :( Nem is értem hogy tudnak sokan állandó műkörömmel élni és társai... Mit csináljak hogy újra a régi legyen a körmöm?
2023. jún. 18. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha letépkedted, akkor talán nem kell magyarázni miért lettek olyanok. Miután lenő, olyan lesz mint régen. Ez nem a géllakk vagy a műkörmös hibája hanem a tiéd
2023. jún. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul csináltad, vagy nagyon rosszul szedted le. Én miután leszedem a géllakkot, nem tűnnek megviseltnek. De amúgy ha nem jött le rendesen a géllakk, próbáld még lemosóval leszedni. Aztán pedig ha esetleg van ilyen körömerősítő lakkod meg ilyesmid, akkor azzal is be lehetne lakkozni őket.
2023. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Hogy szedted le? Nekem alapból ilyen papírvékony, szar állagú körmeim vannak (ezért kell a géllakk rá) de miután leoldom, semmi negatív változást nem látok rajtuk, ugyanolyanok, mint régen csak hosszúak (gél nélkül nem tudnak megnőni).
2023. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a géllakk tette tönkre, hanem te, a szakszerűtlen leszedéssel.
2023. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem letépkedtem, ezt sehol nem írtam. Géllakk eltávolító folyadékot használtam. De alig oldotta fel az is...
2023. jún. 18. 14:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Miután ráraktad a folyadékot, le kell kaparni valamivel a feloldott anyagot. Lehet, hogy a kaparás során sértetted meg a saját körömlemezed.

Érdemesebb inkább szakemberre bízni a végleges leszedést, ha nincs benne gyakorlatod.

2023. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!