Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajanlani akrilzselet mukoromho...

Ajanlani akrilzselet mukoromhoz cover pink arnyalatban 60 g-ost? Markasat?

Figyelt kérdés

A cristal nails nem fogadja a megrendelesem csomagpontra. Az ugyfelszolira is irtam,egyszeruen nem foglalkoznak vekem. A megrendeles gombra hisba nyomok,nem reagal a webshopon. Futart nem tudok fogadni.


Fedo (ne latsszon at) testszinu akrilgelt vennek.

Rozsaszines tonusu testszin. Nem barnas,nem sargas,nem elenkrozsaszin. Hofeher a borom ,nem all jol az elenkebb pink testszinu.


Brillbird lenne kozel nekem szemelyesen,de a minta szerint az ovek ennel sotetebb.



#Akrilzsele #Cover pink
2023. jún. 23. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazából az lenne a legjobb, ha személyesen mennél el venni, mert az lesz az igazi szín, a kijelző eltorzítja valamennyire. Vagy esetleg nézd meg melyik cégnek van területi képviselője, vagy valamilyen viszonteladó a közeledben.


Én is megjártam már coverrel, egy live-ban láttam egy körmösnél, gyönyörű színe volt, megrendeltem és élőben viszont borzalmas, nincs is olyan vendégem akire el tudnám használni. Legfeljebb úgy, hogy színnel befedem.

2023. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudok markakat.

Ismerem az ibd,Ezflow. Ok n em gyartanak.

A brillbird lenne kozel,de nem latni a mintajukat. Csak online.


De akkor bemegyek megegyszer es megnezem.


A kinai cuccoknak mindig csunya szinuk van. Webaruhazban mast mutatnak pofatlanul a foton. Megjartam mar tobb dologgal. Ingyen se kategoria az atveres miatt

2023. jún. 23. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Milliónyi márka van még: Pearl, 2M Beauty, Mystic nails, Perfect, stb. ha nem ismered a márkákat miért nem Google-be írtad be a kérdést?
2023. jún. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A google nem tud kulonbseget tenni a noname kinai szemet es a minosegi mukorom alapanyag kozott.

Nekem szemelyes ajanlas kellett.

Koszonom.

2023. jún. 27. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!